METROPOL
METROPOL

20 Nisan 2022

You’nun 4. Sezonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

YAZI: DİLRUBA KARAKÖSE

22-04/18/screenshot-assetsvoguein-20220418-14_33_39.png

Gossip Girl’deki Dan Humphrey’nin tam zıttı bir karakterle hünerlerini sergileyen Penn Badgley, You’nun 4. sezonuyla da Joe Goldberg’ün sınırlarını ne kadar zorlayabileceğini kanıtlayacak bizlere. Her ne kadar televizyon tarihinin en hastalıklı karakterlerinden biri olsa da, yarıda kalan hikayesini nasıl tamamlayacağını merakla beklemeden edemiyoruz. 2022’nin sonlarında ya da 2023’ün başlarında yayınlanması planlanan 4. sezon hakkında şu ana kadar ortaya çıkan bilgiler ise şöyle:

Hikayenin yeni lokasyonu

3. sezon, Joe Goldberg’ün eşi Love’ı öldürmesi ve başka bir aşkın peşinden koşarak Paris’e gitmesiyle sona ermişti. Yeni sezonun çekimleri ise Londra’da start aldığından, dizinin hikayesi dünyanın en romantik şehrinden başka yöne doğru hareket edecek gibi görünüyor.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Joe’nun yeni büyük aşkı olmaya aday Marienne’i canlandıran Tati Gabrielle, 4. sezonda Penn Badgley’ye başrolde eşlik edecek isimlerden. Netflix’in yaptığı açıklamaya göre varlıklı bir ailenin sıcak, eğlenceli ve parti düşkünü oğlu Adam'ı canlandırmak üzere kadroya The White Lotus dizisinden de tanınan Lukas Gage dahil olacak. Charlotte Ritchie, Tilly Keeper, Ed Speleers ve Amy Leigh Hickman ise yeni bölümlerde karşımıza çıkacak diğer oyunculardan.

4. sezonun konusu ne olacak?

Dizinin senaristi Sera Gamble’ın yaptığı açıklamaya göre hikayenin Amerika’dan Londra’ya taşınması, Joe’nun karakterinde büyük değişimlere yol açmayabilir. Yani seri kanlı katilimiz, aşk uğruna önünde engel olabilecek isimlerin bir kez daha peşine düşebilir. Ayrıca Gamble, Joe'nun oğlu Henry'yi terk etmesinin yarattığı suçluluk duygusuyla da uğraşmak zorunda kalacağını belirtiyor.

 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

YOU (@younetflix)'in paylaştığı bir gönderi

ETİKETLER: YOU , YOU 4. SEZON , NETFLİX , PENN BADGLEY