METROPOL
METROPOL

06 Nisan 2021

You'nun 3. Sezonu Hakkında Bilmeniz Gereken 4 Şey

YAZI: DİLRUBA KARAKÖSE

You

@Netfllix

Yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

2020’nin başında 3.sezonun onaylandığını duyurulmuş, 2021’de ise yayında olacağı söylenmişti. Ancak pandemi, her şeyi aksattığı gibi dizi çekimlerinde de gecikmelere neden oldu. Bu sebeple henüz bu yıl yayınlanıp yayınlanmayacağı kesin değil. Yine de yıl sonuna doğru gelme ihtimali de var. Yani biraz daha beklemeye devam.

 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

YOU (@younetflix)'in paylaştığı bir gönderi

Oyuncu kadrosuna yeni isimler

Joe ve Love Quinn’in 2.sezonun final bölümünde yeni bir yere taşındığını görmüştük ve tam da bu sebeple çevrelerinde yeni insanlar da olacak. Shalita Grant, Love Quinn’in arkadaşı Sherry’yi, Travis VanWinkle ise Joe’yu kendi çevresine davet eden Cary'yi canlandıracak. Merakla beklenen yan evdeki komşuya ise Michaela McManus hayat verecek.

Joe’nun farklı yönlerini keşfetme zamanı

Sevdiği insanlara karşı son derece, hatta haddinden fazla korumacı davrandığını biliyoruz Joe’nun. Şimdi bir de Love Quinn’in şaşırtıcı hamileliğiyle baba olmaya hazırlanıyor. Kendi çocukluğunun sorunlu geçmesinden dolayı nasıl bir ebeveyn rolünü üstlenecek, yeni sezona dair başka bir merak konusu.

Başka bir sezon daha olma ihtimali var mı?

You, Caroline Kepnes’in aynı isimli romanından hayata geçirilen bir yapım. Hidden Bodies ve You Love Me: A You Novel isimli iki kitap daha seride yer alıyor. Sevindirici haber ise Caroline Kepnes dördüncü kitabın hazırlığı içerisinde. O yüzden yeni bir sezonun gelme olasılığı da yüksek.

ETİKETLER: YOU , NETFLİX , PENN BADGLEY