METROPOL
METROPOL

15 Ekim 2021

You 4. Sezon Onayını Aldı

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Netflix

Netflix

Haftasonunun tüm planlarını You’nun üçüncü sezonuna ayırarak geçirmeyi planlıyorsanız size yeni haberlerimiz var. Biz 15 Ekim’de dizinin üçüncü sezonunu izlemeyi beklerken, Netflix dördüncü sezonun duyurusunu yaparak henüz izlemediğimiz sezon finali hakkında bizi düşündürmeye başladı bile.

Dördüncü sezon ne zaman yayınlanır sorusunun yanıtı henüz belli değil ancak endişelenmeye gerek yok, zira bitirmemiz gereken üçüncü sezon bizi bekliyor. You ve hafta sonu planları için geri sayım başlamışken, üçüncü sezonda bizi ne bekliyor, göz atalım.

You, Caroline Kepnes'in Sen ve Gizli Bedenler kitaplarından ilhamla ekrana uyarlanan bir yapım. Aslında tam da bu nedenle dördüncü sezon haberi çok da şaşırtıcı değildi, çünkü Kepnes’in dördüncü kitap için hazırlandığı ve muhtemel yeni bir sezonun daha olacağı çok uzun zamandır konuşuluyordu.

Greg Berlanti ve Sera Gamble tarafından geliştirilen dizide, Sarah Schechter, Leslie Morgenstein, David Madden, Gina Girolamo, John Scott, Neil Reynolds, Michael Foley ve Justin Lo da yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Netflix

Netflix

Senaristler de dizinin dördüncü sezonu duyurusuyla birlikte bir açıklama yaptılar. Gamble, “Caroline'ın romanını okurken Greg ve ben, Joe Goldberg'e ve onun çarpık dünya görüşüne anında saplandık.” diyor ve devam ediyor: “Penn’in Joe'yu ürkütücü ama bir o kadar da zorlayıcı bir şekilde canlandırmasını izlemek heyecan vericiydi. Netflix’in You’ya böylesine muazzam bir destek göstermesi ve dünyanın dört bir yanından insanların Joe'yu izlemekten keyif alabilmesine gerçekten minnettarız. Tüm You ekibi, Sezon 4'te aşkın yeni, karanlık yönlerini keşfedeceği için heyecanlı.”

Bu açıklama dördüncü sezon için iştahımızı kabartmışken, üçüncü sezonun konusunu da kısaca hatırlayalım. You’nun üçüncü sezon kadrosunda bize Penn Badgley, Victoria Pedretti ve Saffron Burrows, Shalita Grant, Travis Van Winkle, Dylan Arnold ve Tati Gabrielle eşlik edecek. Bu kez evli çift Joe ve Love’ın bebeklerini büyütmelerini ve yeni taşındıkları Kuzey Kaliforniya’daki yaşamlarını izleyeceğiz. Bu sezona dair en merak edilen şeylerden biri elbette Joe’nun ebeveynliği olacak.

Üçüncü sezon 15 Ekim’de Netflix semalarına iniş yapacak.

 

 

ETİKETLER: YOU , NETFLİX