METROPOL
METROPOL

13 Ekim 2021

Yeni Dedektifiniz: Emma Corrin

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

emma corrin,retreat dizisi

@miumiu

The Crown dizisindeki Prenses Diana rolüyle hayatımıza giren Emma Corrin, ekranlardan sonra moda dünyasının da kalbini çalmayı başarmıştı. Özellikle Miu Miu’yla kurdukları yakın dostluk kırmızı halıdan reklam kampanyalarına kadar uzanmayı başardı. Şu sıralar markanın 2021 Sonbahar/Kış koleksiyonun yüzü olarak gündemde olan Corrin, sinema dünyasındaki çalışmalarına da devam ediyor. Harry Styles’la birlikte rol aldıkları My Policeman’in çekimleri devam ederken Corrin, yoğun temposuna bir rol daha ekledi.

Retreat adlı yeni mini dizide Corrin, bir cinayeti çözmeye çalışan amatör dedektif Daby Hart olarak karşımıza çıkacak. Oldukça tanınan bir milyonerin evinde yaşanan cinayetten sonra Hart, evde bulunan 11 şüpheliyle bunun bir cinayet olduğunu ispatlamaya çalışacak.

Yapımın yaratıcı ekibiyse OA dizisiyle tanıdığımız Brit Marling ve Zal Batmanglij. Retreat’in oyuncu kadrosu henüz tamamlandığı içinse şu anda dizi hakkında fazla detay yok, ancak süreç ilerledikçe Emma Corrin’in yeni hamlesine dair aydınlatıcı bilgiler gelecektir.

 

ETİKETLER: EMMA CORRİN , FX , RETREAT , DİZİ