METROPOL
METROPOL

23 Nisan 2021

Merakla Beklenen How I Met Your Father'dan Haber Var

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

hillary duffGetty Images

CBS’nin sevilen dizisi How I Met Your Mother sezon finaliyle birçoğumuzu hayal kırıklığına uğratsa da televizyon tarihinin en popüler yapımlarından biriydi.

2014 yılındaki finalinin ardından dizinin yeniden çekilmesi ya da bir spin-off dizisinin gelmesi beklendi. Hatta çalışmalara başlanmış ancak beğenilmemesi nedeniyle proje rafa kaldırılmıştı.

Nihayet beklenen haber geldi.

Deadline’ın haberine göre How Met Your Mother’ın, How I Met Your Father isimli spin-off dizisi geliyor ve dizinin başrolünü Hilary Duff üstlenecek.

Şimdilik 10 bölümden oluşacağını bildiğimiz How I Met Your Father, oğluna babasıyla nasıl tanıştığını anlatan Sophie’nin hikâyesine odaklanacak. 2021’de geçecek hikâyede Sophie ve arkadaş grubunu tanıyacak, hayattan ne istediklerini, beklentilerini ve dijital çağın yeniliklerinden flört uygulamaları çağında ilişkilerin nasıl yürüdüğünü izleyeceğiz. This Is Us’ın yürütücü yapımcıları arasında bulunan Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger, dizinin senaristleri ve yürütücü yapımcıları arasında yer alacak.

Başrol Duff, aynı zamanda dizinin yapımcıları arasında yer alacak. How I Met Your Mother'ın büyük bir hayranı olduğunu da söyleyen Duff, “Kariyerimde birçok harika karakter canlandırdım, inanılmaz bir şanstı. Şimdi de Sophie rolünü üstlenmeyi dört gözle bekliyorum.” diyerek heyecanını paylaştı.

Hulu’da yayınlanacak dizinin ne zaman ekranlara geleceğini henüz bilmiyoruz. Ayrıca kadronun geri kalanı ve yeni serinin orijinal diziyle nasıl bağlanacağı da henüz belli değil. Ancak şimdiden babanın kim olduğu açıklandığında hayal kırıklığı yaşamak istemediğimizi söyleyebiliriz. (Teşekkürler Ted Mosby!) 

 

 

ETİKETLER: HOW MET YOUR MOTHE , HULU , HİLARY DUFF