METROPOL
METROPOL

05 Kasım 2021

Kasım Ayında Ne İzleyeceğiz?

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

 

kulüp
Netflix

2021’in neredeyse sonuna yaklaşırken ekranda bizi neler bekliyor, keşfediyoruz.

Kulüp: 1. Kısım

Netflix’in yerli yapımlarından Kulüp geçtiğimiz haftalarda yayımlanan fragmanıyla merak uyandırmayı başarmıştı. Zeynep Günay Tan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, izleyicilerini 1950’ların İstanbul’una bir yolculuğa davet edecek. Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci, Fırat Tanış, Asude Kalebek gibi isimleri buluşturan Kulüp 5 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak.

Yellowjackets

Başrollerini Melanie Lynskey, Juliette Lewis, Christina Ricci ve Tawny Cypress’in paylaştığı, bir lise kız futbol takımında forma giyen son derece yetenekli oyuncuların talihsiz bir uçak kazasından kurtulduktan sonra başlarından geçen olayları konu alan Yellowjackets 16 Kasım’dan itibaren beIN CONNECT’te.

Göklerin Hâkimi

Martin Scorsese’nin yönettiği, Leonardo DiCaprio ve Cate Blanchett’ın başrolünde yer aldığı Göklerin Hâkimi, film yönetmeni ve havacı Howard Hughes’un hayatını filme aktarıyor. Film, 1 Kasım’da Netflix semalarında.

Saklı

The Affair’in uyarlaması olarak ekranlara gelecek Saklı, Blu TV’nin Kasım ayı için beklenen içeriklerinden. Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Ahmet Rıfat Şungar gibi isimleri kadrosunda buluşturan dizi, evli bir yazar ve hayatı yolunda gitmeyen evli bir kadının gizli ilişki yaşama hikayesine odaklanıyor. Blu TV yeni dizisiyle bir ilki de gerçekleştiriyor ve dizinin tüm bölümlerini aynı anda yayımlıyor. Dizi, 23 Kasım’da izleyicilerle buluşacak.

kulüp

 

The Great

Başrollerini Elle Fanning ve Nicholas Hoult’un paylaştığı dizinin ikinci sezonunda Catherine’in, nihayet tahta geçmesi ve sonrasında yaşananlar anlatılacak. Catherine’in tahta geçtikten sonra alacağı kararlar ve çevresindekilerle mücadelesi bu sezonun temelini oluşturacak. The Great ikinci sezonuyla 24 Kasım’da beIN CONNECT’te izlenebilir.

Tick, Tick… Boom!

Gelecek vadeden bir müzikal bestecisi, 20’li yaşları geride bırakmak üzereyken aşk, arkadaşlık ve çok geç olmadan büyük bir eser yaratmanın baskısıyla boğuşur. Peki ya sonrası? Sorunun cevabı, 19 Kasım’da Netflix’te.

The Wheel of Time

Robert Jordan’ın aynı isimli romanından uyarlanan The Wheel of Time’ın başrolünde Rosamund Pike’ı izleyeceğiz. Dizi, sihirin sadece kadınlar tarafından kullanılabildiği destansı, sürekli büyüyen bir evrene bizleri konuk edecek. Merakla beklenen bu evrene 19 Kasım’da Amazon Prime Video’da konuk olabilirsiniz.

kulüp

How To with John Wilson

New York’u bir de John Wilson’ın gözünden izleyin. HBO’nun kısa sürede hit haline gelen mini dizisi ikinci sezonuyla 26 Kasım’da yayında.

 

ETİKETLER: DİZİ ÖNERİLERİ , KASIM AJANDASI