METROPOL
METROPOL

04 Nisan 2022

House of Dragon için Takvimler İşaretlenebilir

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

hbo

Game of Thrones'un spin-off'u House of the Dragon ile Targaryen hanedanlığını daha yakından tanıyacağımız bir maceraya atılacağız. Ejderhaların annesi Daenerys Targaryen’in doğup büyüdüğü toprakları daha yakından keşfetme şansı bulacağımız dizi, HBO’nun son gözdesi olarak dikkat çekiyor.

HBO daha önce çekimleri Cornwall'da devam eden House of the Dragon'dan ilk görüntüleri paylaşmış ve  karakterleri tanıtarak merakla beklenen evrenin kapılarını aralamıştı.

hboHBO

Kadrosunda Paddy Considine (Kral Viserys Targaryen), Emma D’Arcy (Prenses Rhaenyra Targaryen), Olivia Cooke (Alicent Hightower), Matt Smith (Prens Daemon Targaryen), Steve Toussaint (Lord Corlys Velaryon), Eve Best (Prenses Rhaenys Velaryon), Rhys Ifans (Kral Eli Otto Hightower), Sonoya Mizuno (Mysaria), Fabien Frankel (Sör Criston Cole) gibi isimlerin yer aldığı dizinin yayın tarihi de nihayet paylaşıldı.

HBO, resmi Twitter sayfası üzerinden yayımladığı posterler ile House of the Dragon’ın 21 Ağustos 2022'de ekranlara geleceğini açıkladı.

ETİKETLER: HBO , HOUSE OF DRAGON