METROPOL
METROPOL

23 Ocak 2021

Bridgerton'ın Yeni Sezonu Hakkında Neler Biliyoruz

YAZI: HAZAL BAYAT

bridgertonFotoğraf: IMDB

Netflix onayladı: Londra yüksek sosyetesinin serüvenlerini tüm ihtişamıyla ekrana taşıyan Bridgerton ikinci sezonuyla geri dönecek. Çok kısa bir sürede milyonlarca ekrana ulaşarak başarısını kanıtlayan sekiz bölümlük dizi, erken verdiği ikinci sezon haberiyle heyecanı yüksek tutmayı başardı. Bir solukta bitirilen romantik dönem dizisinin yeni sezonundaki hikayelerinin merkezinde Lord Anthony Bridgerton'ın yer alması bekleniyor.

Julia Quinn'in The Duke and I kitabından ekrana uyarlanan dizinin bir çırpıda bitmesi, ardında hayranlıla beraber çokça yeni sezon dedikodusu bırakmıştı. Yayımladığı ikinci sezon haberiyle meraklı izleyicilerin içine su serpen Netflix, çekimlerin ne zaman başlayacağı hakkında bir bilgi vermediğinden ikinci sezonu ne zaman izleyeceğimizi kestirmek zor. İyi haber, dizinin başarısının devam etmesi durumunda bekleyeceğimiz daha çok sezon var: Julia Quinn'in serisi tam sekiz kitaptan oluşuyor.

Yeni bölümlerde oyuncu kadrosunda herhangi bir eksik olması beklenmiyor; kadroya eklenecek kişilerse merak konusu. Özellikle Edwina ve Katharine Sheffield karakterlerini canlandıracak kişilerin kim olacağı konusundaki dedikodular şimdiden başladı bile.

ETİKETLER: BRİDGERTON , NETFLİX , NETFLİX DİZİ , DÖNEM DİZİSİ , DİZİ ÖNERİSİ , DİZİ ÖNERİLERİ