METROPOL
METROPOL

18 Nisan 2021

Aidan Shaw da Şehre Geri Dönecek Mi?

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

satc

HBO

HBO’nun kült dizisi Sex and the City’nin uyarlaması “And Just Like That…” adlı mini sezonunda Carrie, Miranda ve Charlotte’ın 50’li yaşlarındaki hayatlarını izleyecek olmamız elbette hepimiz için heyecan verici bir haberdi. Kavuşma sevincinin ardından hepimiz eski kadro toplanabilecek mi, tanıdık simalardan kimleri göreceğiz sorusunu merak etmeye başladık. Uyarlamayla ilgili yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Bu kez "team Aidan"ı heyecanlandıracak bir haberimiz var.

Hatırlayacağınız üzere HBO Max içerik sorumlusu Casey Bloys, Samantha ve diğerlerinin dostluğunun arasına “zamanın” gireceğini ve arkadaşlıkların zaman içinde bitip yerlerine yenilerinin gelebileceğini ve bunun yaşamın bir gerçeği olduğunu söyleyerek Kim Cartall’ın seride yer almayacağının hikâyede nasıl işleneceğini açıklamıştı.

Öte yandan Mr. Big’in seride olup olmayacağı tam bir muamma. Daha önce yapılan açıklamalarda hikâyesinin tükendiği gerekçesiyle Mr. Big’in yer almayacağı haberleri gelmişken, Chris Noth ise sosyal medya hesabından “her şeyin değişebileceğini” söyledi. Benzer bir belirsizlik Miranda'nın kocası ve Aidan'ın iş ortağı Steve Brady karakteri için de devam ediyor.

Peki Aidan?

Gelen son haberlere göre Aidan Shaw'u yeniden görebileceğiz. John Corbett de seriye geri döndüğünü doğrulayarak çok heyecanlı olduğunu söyledi. Aidan’ın Carrie’nin hayatında nasıl bir rolü olduğu hakkında bilgimiz yok. Corbett, kesin olarak bilmese de, "epeyce bölümde yer alabileceğini" de sözlerine ekledi. 

S. J. Parker, Vanity Fair’e yaptığı açıklamada  COVID-19'un "tabii ki hikâyenin bir parçası olacağını, ortadan kaybolan arkadaşlarla ilişkilerin nasıl devam ettiğini ya da değiştiğini, bu konulara yazarların değineceğine dair büyük bir inancı olduğunu” dile getirdi. 10 bölümlük dizi, Parker ve SATC yapımcısı Michael Patrick King tarafından yapılacak, HBO Max'te gösterime girecek.

ETİKETLER: HBO MAX , SEX AND THE CİTY