METROPOL
METROPOL

03 Aralık 2018

Alaçatı’da Tiyatro ile İç İçe Bir Hafta Sonu

the stay

Samimi ve tasarım odaklı mekanlarda konaklama deneyimi sunan The Stay otelleri, 'sanata destek' misyonuyla, The Stay Warehouse’da bu sene 'Tiyatro Hafta Sonu' ile iki oyun sergileyecek. Alaçatı’da, kış döneminde de hareketli ve kültür-sanatla dolu bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Tiyatro Hafta Sonu tiyatro severler ile buluşmak için gün sayıyor.

The Stay Warehouse’un küratörlüğünü gerçekleştirdiği ve birçok kültürel programa ev sahipliği yaptığı etkinliklerden biri olan ve bu yıl ikincisi düzenlenecek 'Tiyatro Hafta Sonu' 7-8 Aralık’ta Alaçatı’da gerçekleştirilecek.

 the stay

Tiyatro Hafta Sonu 7 Aralık Cuma günü; Afife, TEB ve Sadri Alışık Ödüllü üç kuşak kadının gözünden İstanbul'u anlatan "Sen İstanbul'dan Daha Güzelsin” oyununu sahneye taşıyor. 8 Aralık Cumartesi günü ise; bir kişisel gelişim kursunun on haftalık serüvenini mercek altına alan "Yalnızlar Kulübü" oyununu sanat severlerle buluşturuyor.

 the stay

Alaçatı’nın kalbinde bulunan, yemyeşil bir bahçede, tasarım ve konforun buluştuğu The Stay Warehouse’da, etkinliğin gerçekleşeceği hafta sonuna özel; konaklamak isteyen misafirler için bir paket hazırlandı. Alaçatı’nın farklı yönlerinin keşfetmeye yardımcı olacak alternatif bir hafta sonu tatili için oluşturulan pakette konaklama ve her iki oyunun biletleri de dahil. Yalnızca Tiyatro Hafta Sonu’na katılmak isteyen konuklar için ise biletiler Biletix’te! Alaçatı’nın kalbinde huzur dolu ve tiyatro ile farklı konaklama deneyimi sanatseverleri bekliyor.

ETİKETLER: THE STAY , TİYATRO