11 Ağustos 2021

#VOGUESosyalEtki: Şeytan Marka Giyer Filminin Ekibiyle Buluşmak İster Misiniz?

YAZI: CAN REMZİ ERGEN

Film ve tiyatro sektörü COVID-19’dan en fazla zararı gören endüstrilerden oldu. Destek çabaları sürüyor. The Lollipop Theatre Network’ü desteklemek üzere CharityBuzz üzerinden açılan açık artırma, kazananı Şeytan Marka Giyer (Devil Wears Prada) filminin yıldızları Meryl Streep, Anne Hathaway, Stanley Tucci ve Emily Blunt ile 10 dakikalık bir Zoom görüşmesinde buluşturmaya hazırlanıyor.

vogue 

2006 Amerikan yapımı Şeytan Marka Giyer filmini hatırlamayan yoktur. Ve filmin şu an bu yazıyı okuduğunuz platforma yaptığı atıfları da. David Frankel tarafından yönetilip Wendy Finerman yapımcılığında hayata geçen film Lauren Weisberger’in 2003’te aynı isimle yazdığı romanından hareketle çekilmişti. Eleştirmenlerden pozitif yorumlar alan film Meryl Streep’e Oscar’da ‘’En İyi Kadın Oyuncu’’ dahil birçok adaylık getirmişti.

Şimdilerde filmin efsanevi oyuncuları sosyal bir etki yaratmak için bir araya gelmeye hazırlanıyor. Popüler etkinlikleri fon toplamak için kullanan yardım kuruluşu CharityBuzz websitesinde açtığı açık arttırmada en yüksek teklifi yapan kişiyle filmin kadrosunu bir araya getirecek. Bu deneyim iki kişilik ve Zoom üzerinde on dakika sürecek. Kurum kazananın Zoom görüşmesi sırasında protokole uygun bir tavır sergilemesini ve bu buluşmaya uygun bir kıyafetle oturuma katılmasını rica ediyor. Kimse asistanına yaptıklarından sonra Amanda Priestly’nin karşısında uygunsuz bir kıyafetle çıkmaz sanıyorum.

Açık artırma 3 Ağustos’a kadar devam ediyor ve eğer hem bir Şeytan Marka Giyer hayranı iseniz hem de sosyal bir etkinin parçası olmak istiyorsanız CharityBuzz’ın sitesine bir göz atın.

ETİKETLER: #VOGUESOSYALETKİ , MERYL STREEP , ANNE HATHAWAY , STANLEY TUCCİ , EMİLY BLUNT , ŞEYTAN MARKA GİYER , THE DEVİL WEARS PRADA , VOGUE , MET GALA