METROPOL
METROPOL

08 Ekim 2021

Kristen Stewart ile Steven Yeun Bir Başka Evrende Buluşuyor

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

kristen stewart

Getty Images

Pablo Larrain’in son harikası Spencer için nefesler tutulmuş halde diyebiliriz. Prömiyerini Cannes Film Festivalinde gerçekleştiren film, Prenses Diana’ya hayat veren Stewart’ın performansı başta olmak üzere şimdiden adından sıkça söz ettirmeye başladı. 

Elbette Kristen Stewart’ın Diana performansını çok merak ediyoruz, zira oyuncu kariyerindeki seçimleriyle her seferinde bizi heyecanlandırmaya devam ediyor. Birçoğumuz onu Twilight serisindeki Bella rolüyle tanısak da Stewart kariyerinde bambaşka kapılar açmayı seviyor.

kristen stewart
Reuters

Gözler Diana performansına çevrilmişken Kristen Stewart cephesinden bir yeni haber daha aldık. Hakkında henüz çok az şey bilsek de Stewart, bu kez bir bilim kurgu filmiyle karşımıza çıkacak. Entertainment Weekly’e verdiği demeçte sıradaki filmine dair ilk bilgileri paylaşan oyuncu yeni projedeki partnerinin, Burning de adını geniş kitlelere duyuran, son olarak Minari’de izlediğimiz Steven Yeun olduğunu da duyurdu.

Bir aşk hikâyesini konu alan ve henüz ismi belli olmayan bu bilimkurgu filmi için Stewart’ın da heyecanlandığını, “Aslında bir uydu ile şamandıra arasında geçen bir aşk hikâyesi; açıklaması zor. Umarım yüzüme gözüme bulaştırmamışımdır, çünkü filmin gerçekten devrim niteliğinde yazılmış bir senaryosu var.” sözlerinden anlıyoruz. 

Filmin yönetmeni, senaristi ve kamera arkası ekibi hakkında şimdilik hiçbir açıklama yapılmadı. Ancak dediğimiz gibi, şimdi -ve sonrası- yine Kristen Stewart’ın zamanı. Önümüzdeki günlerde performanslarını konuşmaya devam edeceğiz; büyük bir zevkle...

 

ETİKETLER: STEVEN YEUN , KRİSTEN STEWART