METROPOL
METROPOL

17 Ocak 2022

Gal Gadot'un Yoğun Takvimi

Gal Gadot
Getty Images

Wonder Woman filmi ile ismini geniş kitlelere duyuran Gal Gadot’un şu sıralar yoğun bir çalışma takvimi var. Son olarak, Netflix'te Ryan Reynolds ve Dwayne Johnson'la birlikte rol aldığı Red Notice filminde görülen Gal Gadot’un, devam eden çalışmalarının yanı sıra bir dizi yeni projesi de duyuruldu.

Gelen son haberlere göre Gal Gadot, Eileen Jones ile birlikte Paramount Pictures için Alfred Hitchcock'un klasik gerilim filmi To Catch A Thief'in yeniden çevriminde rol alacak. Alfred Hitchcock'un unutulmaz filmi ilk kez 1955 tarihinde gösterilmişti.

Bir diğer haber ise devam filmlerine yönelik. Deadline'da yayınlanan habere göre Netflix, arka arkaya yayınlanacak iki yeni Red Notice filminin hazırlıklarına da başladı. Dywayne Johnson ve Ryan Reynolds ile başrolleri paylaşan Gal Gadot devam filmlerinde de yeniden karşımıza çıkacak.

Hatırlayacağınız üzere Gadot, Disney’in live-action uyarlaması Snow White filminde de kötü kalpli cadıyı canlandıracak. Oyuncu, Entertainment Tonight'a verdiği röportajda, ikonik bir karakteri canlandıracağı için çok heyecanlı olduğunu ve çekimleri dört gözle beklediğini belirtmişti. Filmin çekimlerine 2022’nin bahar aylarında başlanacağı duyuruldu.

Tüm bunlara ek olarak Gal Gadot ve Kenneth Branagh’ın başrollerini paylaştığı Death on the Nile filminden karakter posteri ve yeni bir fragman da birkaç gün önce yayınlandı. 2017 yapımı Murder on the Orient Express filminin devamı niteliğindeki Death on the Nile, yine bir Agatha Christie romanı uyarlaması. 

2022 neler getirecek ön görmek mümkün değil ancak bol bol Gal Gadot ile karşılaşacağımıza eminiz.

 

ETİKETLER: GAL GADOT