10 Kasım 2021

Gal Gadot Snow White Kadrosunda

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

gal gadot

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Ayna ayna söyle ona, daha güzeli var mı bu dünyada?!

Çocukluğumuzun en bilinen masallarından Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler bir kere daha uyarlanarak beyaz perdeye gelmeye hazırlanırken, masalın kötü kalpli cadısının kim olacağı da belli oldu.

Deadline’ın özel haberine göre Wonder Women filmi ile ismini geniş kitlelere duyuran Gal Gadot, Disney’in live-action uyarlaması Snow White filminde kötü kalpli cadıyı canlandıracak. Oyuncu, Entertainment Tonight'a verdiği röportajda, ikonik bir karakteri canlandıracağı için çok heyecanlı olduğunu ve çekimleri dört gözle beklediğini belirtmişti.

Grimm Kardeşler masalına dayanan orijinal Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler çizgi filmi ilk 1938'de yayınlanmıştı. Disney'in ilk animasyon filmi olan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, stüdyoya büyük başarılar kazanmıştı.

Son dönemde yükselen live-action furyasının bir başka örneği olacak filmin nasıl bir yorumla geleceği de merak ediliyor. Deadline’ın kaynakları, filminin orijinalden hikaye ve özellikle müzik üzerinden yorumlanacağını söylüyor. La La Land, The Greatest Showman ve Dear Evan Hansen'in arkasındaki Oscar ve Tony ödüllü ikili Benj Pasek ve Justin Paul, film için yeni şarkılar yazacak.

Filmin çekimlerinin önümüzdeki yıl başlanması planlanıyor. Kim bilir belki bu kez kötü kalpli kraliçe gözünden de masalı izleme şansı buluruz.

ETİKETLER: GAL GADOT , SNOW WHİTE