METROPOL
METROPOL

18 Şubat 2021

Emma Stone'lu Cruella'dan Fragman Geldi

YAZI: VOGUE TÜRKİYE

DERLEYEN: ILGAZ GÖKIRMAKLI

 Cruella
Disney 

“Zeki. Kötü. Biraz deli.” Emma Stone’lu Cruella’yı takdimimizdir.

"Uyuyan Güzel" ikonik kötüsü Maleficent'in ardından başka bir “kötü” karakterin geri dönüşüne geri sayım başladı. Çocukluğumuzun unutulmaz filmlerinden 101 Dalmaçyalı’nın ikonik karakteri Cruella De Vil geri dönüyor. Üstelik Oscar ödüllü aktrist Emma Stone’un yorumuyla.

1996 yılında Glenn Close‘un canlandırdığı Cruella De Vil karakterine odaklanan yeni bir live-action filminden ilk fragman geldi. Disney, “Zeki. Kötü. Biraz deli.” diyerek filmin ilk fragmanını Twitter’dan paylaştı. 1970'lerin Londra'sına bir yolculuğa çıkaracak film, genç moda tasarımcısı Estella de Vil’in, Cruella olarak bilinen acımasız ve korkunç bir efsaneye dönüşme sürecine odaklanacak. Craig Gillespie‘nin yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda, Emma Thompson, Mark Strong, Paul Walter Hauser, Emily Beecham, Jamie Demetriou, Joel Fry and Kirby Howell-Baptiste gibi isimler de yer alacak.

Filmin Mayıs ayında vizyona gireceği konuşulsa da pandemi koşulları nedeniyle herhangi bir değişiklik olacak mı bekleyip göreceğiz. Cruella ile bambaşka bir görünümle karşımıza çıkan Emma Stone’nun parlak kariyerinde nasıl bir durak olacak merakla bekliyoruz. 

ETİKETLER: EMMA STONE , DİSNEY , CRUELLA