METROPOL
METROPOL

11 Ocak 2022

Chris Evans, Gene Kelly'i Canlandırabilir

Chris Evans

Geçtiğimiz haftalarda Tom Holland’ın, dans ayakkabılarını giyerek, Sony'nin yeni biyografik filminde efsanevi film yıldızı Fred Astaire'i oynayacağını öğrenmiştik. Görünen o ki 2022 dans dolu bir yıl olacak!

Dans ayakkabılarını giyerek sahneye çıkmaya hazırlanan bir diğer isim ise Chris Evans olabilir. Deadline’ın haberine göre Evans, efsanevi dans ikonu Gene Kelly canlandırmak için görüşmelere devam ediyor. İsimsiz film, 1952 yılında MGM film stüdyolarında çalışan 12 yaşındaki bir çocuğun hikayesine odaklanacak. Aynı dönemde çekilen ve Gene Kelly ile özdeşleşen Singin’ in the Rain filminin setinde çalışan çocuğun usta oyuncuyla hayali bir arkadaşlığa başlaması ve sonrasındaki gelişmeler aktarılacak. Filmin senaryosu ise Aviator, Skyfall, Spectre gibi filmlerde de imzası bulunan John Lohan tarafından yazılacak.

Henüz kesinleşmiş bir bilgi olmasa da Evans’ın dans ayakkabılarını giymeye hazır olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada Evans'ı yaklaşmakta olan Pixar filmi Lightyear'da Toy Story'nin animasyon karakteri Buzz Lightyear seslendirmesiyle de izleyeceğiz. Filmin yaz aylarında vizyona girmesi planlanıyor.

 

 

ETİKETLER: CHRİS EVANS , GENE KELLY