METROPOL
METROPOL

27 Nisan 2022

Barbie'ye İlk Bakış

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

barbie

Greta Gerwig’in yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu Noah Baumbach ile beraber kaleme aldığı Barbie filminden ilk görüntüler geldi.

Warner Bros. Pictures çatısı altında hayata geçirilecek filmin ilk bakış fotoğrafında pembe bir üstü açılır arabanın arkasında oturan, pek de plastik olmayan ama yine de harika görünen bir Margot Robbie var karşımızda.

Filmle ilgili bildiklerimize hızlıca bir göz atalım... Aynı zamanda filmde yapımcı olan Robbie'ye, Barbie'nin erkek arkadaşı Ken'i oynayan Ryan Gosling eşlik ediyor. Filmin heyecan verici kadrosunda ayrıca Will Ferrell, America Ferrera, Simu Liu, Issa Rae, Michael Cera ve Kate McKinnon gibi isimler yer alıyor.

Nasıl bir hikaye izleyeceğimiz konusunda henüz çok fazla bilgimiz yok. Ancak cinsiyet eşitliğine dikkat çeken, güzellik standartlarını yeniden üretmek yerine kalıp yargılara meydan okuyan bir Barbie izlemeyi çok isteriz. Tabii Margot Robbie ve Ryan Gosling uyumu için de bir o kadar heyecanlıyız. 

Warner Bros. Pictures, Barbie'nin çıkış tarihini de duyurdu. Barbie'nin renkli dünyasıyla 21 Temmuz 2023'te tanışacağız.

 

 

ETİKETLER: BARBİE , MARGOT ROBBİE