METROPOL
METROPOL

29 Haziran 2022

Barbie Filminden Yeni Görseller

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

barbie

Margot Robbie ve Ryan Gosling'i buluşturan, Greta Gerwig imzalı Barbie filmi için hepimiz filmin resmi duyurularının yapıldığı ilk günden beri heyecanlıyız. Setten gelen kamera arkası fotoğrafları ise heyecanımızla birlikte merakımızı da artırıyor.

barbie

Greta Gerwig’in yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu Noah Baumbach ile beraber kaleme aldığı filmden paylaşılan resmi görüntülerin yanı sıra Barbie ve Ken'i pembeler içinde arz-ı endam ederken gördüğümüz kamera arkası görüntüler de gelmeye devam ediyor. Görsellerin tümünde Barbie ve Ken'i pembe renkli uyumlu kostümleriyle görüyoruz. Kimi zaman patenleriyle kayarken kimi zaman uyumlu kovboy şapkalarıyla yürürken kimi zaman da plaj kostümleriyle karşımıza çıkan ikili, bize alışkın olduğumuz peri masallarından farklı bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Hikayeye dair bilgimiz kısıtlı olsa da setten gelen bu görseller, izleyicilere ne deneyimleyecekleri konusunda bir fikir veriyor. Robbie de projenin izleyicilerin beklediğinden farklı olacağını söylemişti.

barbie

 

Evet, nasıl bir hikaye izleyeceğimiz konusunda henüz çok fazla bilgimiz yok. Ancak cinsiyet eşitliğine dikkat çeken, güzellik standartlarını yeniden üretmek yerine kalıp yargılara meydan okuyan bir Barbie izlemeyi çok isteriz. Tabii Margot Robbie ve Ryan Gosling uyumu için de bir o kadar heyecanlıyız. Warner Bros. Pictures, Barbie'nin çıkış tarihini de duyurdu. Barbie'nin renkli dünyasıyla 21 Temmuz 2023'te tanışacağız.

ETİKETLER: BARBİE , MARGOT ROBBİE , RYAN GOSLİNG