METROPOL
METROPOL

11 Şubat 2022

Sevgililer Günü’nde Love Fair

fişekhane

Yılın en özel ayında sevgilinizi mutlu etmek için ne yapacağınızı düşünüyorsanız Fişekhane, Şubat ayı boyunca birbirinden farklı etkinlikler ile yardımınıza geliyor. Sevgi bir gün değil her gün kutlanır düşüncesi ile Şubat ayında sevgisini bir güne sığdırmak istemeyenler, 1 ay boyunca sevgilisi ile farklı bir gün geçirebilir. Love Fair sunduğu etkinlikler ile size en iyi anları yaşatacak. Sinemadan alışverişe, tiyatrodan söyleşilere, atölye etkinliklerine ve daha birçok etkinliğe Fişekhane’de ulaşabilirsiniz.

Başka Sinema ile aşkın efsaneleri

Sevgililer Günü dendiğinde sevgili ile yapılan programlar başında sinema gelir. Fişekhane de sizleri Başka Sinema işbirliğinde çeşitli filmler ile buluşturuyor. Love Fair kapsamında 12 Şubat’ta birbirinden tamamen farklı karakterlere sahip bir kadın ve bir erkek arasındaki tutkulu ama imkânsız bir aşkın öyküsünü anlatan Soğuk Savaş, 13 Şubat’ta hayatının en unutulmaz zamanına geri dönme şansı bulan bir adamın 40 yıl önce hayatının aşkı ile tanıştığı güne geri dönmek istemesini konu alan Yeni Baştan, 14 Şubat’ta ise Noel’den iki ay önce yaşanan farklı olayları mercek altına alarak aşkın yüceliğini konu alan Aşk Her Yerde filmiyle sevdiğiniz ile size keyifli film izleme fırsatı sunuyor.

Aşk üzerine söyleşiler

Burçlar son yıllarda herkesin merceği altında; ve size sevdiğiniz ile burç uyumunuzu ölçeceğiniz mükemmel bir söyleşi fırsatı. 12 Şubat Cumartesi günü Astrolog Hande Kazanova ile Burçlara göre 2022 Sevgi Haritaları etkinliğine misafirlerücretsiz olarak katılabilir. 13 Şubat Pazar günü ise şair, müzisyen ve yazar Tuna Kiremitçi ile Aşk Üzerine Şiirler & Şarkılar söyleşisi ile sevgilinizle romantik ve keyifli bir gün geçirin. 14 Şubat Pazartesi günü ise Grabovai sayılarının şifasını ve thetahealing tekniğini aksesuarlarına sevgi ve özenle işleyen Unique Bizella sizlerle. Son olarak eğitmen Rabia Alga ile Sayıların Şifası Üzerine söyleşilerine katılabilirsiniz.

 

fişekhane

Alışverişten müziğe ve eğlence  

Tabii ki konu Sevgililer Günü bile olsa kadınlar için en önemli şey moda ve alışveriş. Love Fair kapsamında Designers Iconic Look çatısı altındaki çağdaş tasarımcıların ürünleri ile buluşacaksınız; bunun yanı sıra Flapper Swing, Göksenin with Women’s Blues ve Bestem Yuvarlak’ın müzik ve dans performanslarını izleyebilirsiniz. Ayrıca eğer gerçek bir sanatseverseniz Contemporary İstanbul Vakfı’nın Fişekhane’de yer alan ilk ve tek kalıcı sanat alanı Cocoon’daki Videodaki Manzara sergisine ücretsiz olarak katılma deneyimini yaşayabilirsiniz.

Love Fair kapsamında atölye çalışmaları

Love Fair kapsamında düzenlenecek atölyelerle Sevgililer Günü haftası dopdolu geçecek. 12 Şubat günü düzenlenecek Love is in the air ve çikolata yapım atölyesi, sevgilisi ile birlikte hem eğlenceli anlar yaşamak hem de çikolata yapma deneyimini gerçekleştirerek o günü unutulmaz kılmak isteyenler için. Sevgililer Günü’nün de bir simgesi olan çikolata her zaman vazgeçilmezdir ve sevdiğiniz kişi ile gideceğiniz bu atölye en özel günlerinizden olabilir. 13 Şubat günü sevgi çayı atölyesi ve mum yapım atölyelerinde yaptığınız ürünleri hem kendiniz için hem de sevdiğiniz için hazırlayabilirsiniz. Yaptığınız mum ile 14 Şubat günü hazırladığınız romantik masanızı tamamlamayı unutmayın.

Fişekhane’de bitmeyen tiyatro şöleni

Tiyatro, her romantik çiftin birlikte katılmak istediği en değerli etkinliklerdendir. Bu kapsamda Şubat ayı Fişekhane tiyatrosunda dolu dolu geçecek. Neredeyse bir ay boyunca birbirinden değerli oyuncuların oyunları ile sahnede şölen izleyeceksiniz. Genco Erkal, Rutkay Aziz, Dolunay Soysert, Hakan Gerçek, Cem Davran, Ediz Hun, Erdal Özyağcılar gibi usta oyuncular ile unutulmaz oyunlarda buluşacaksınız.

Erdal Beşikçioğlu rüzgarı

Tiyatronun usta ismi Erdal Beşikçioğlu, Şubat ayında yönetmen olarak hem sahne arkasında hem de sahnede izleyiciler ile buluşuyor. Yaşadıklarıyla baş etmeye çalışan bir adamın hatıra defterinde yazanları konu alan Bir Delinin Hatıra Defteri gibi Erdal Beşikçioğlu'nun muhteşem performansıyla izleyeceğiniz daha birçok oyun Şubat ayı boyunca ile sizleri bekliyor.

Fişekhane sizleri çeşitli etkinlikler ile Love Fair'da buluşturarak Şubat ayınızı eşsiz kılıyor. Keyifli zaman geçireceğiz etkinler için detaylara fisekhane.com adresinden ulaşabilirsiniz.   

ETİKETLER: FİŞEKHANE , 14 ŞUBAT , LOVE FAİR