METROPOL
METROPOL

01 Ağustos 2022

Eşsiz Manzarada Sanat Buluşması

                                                          Pilevneli Gallery Yalıkavak

Frank Nitsche & Richard Wilson

PİLEVNELİ Yalıkavak, 1500 metrekare kapalı alan, 5000 metrekare açık alandan oluşan 6,5 dönümlük bir arazi içerisinde yer alıyor. Beş ayrı kota oturan taş evlerin iki kotunda galeri mekanları bulunurken; sergileri gezdikten sonra Zaaf’ın etkileyici sunumlarıyla gastronomi deneyimi yaşayabilirsiniz. Sergiler, galeri alanında yer alan tüm binalar ve bahçe içerisinde çeşitli noktalara yayılıyor.  Yalıkavak’ın mükemmel gün batımı eşliğinde gezebileceğiniz sergiler, eserlerle beraber sizleri yolculuğa çıkarıyor.

 

                                                 Pilevneli Gallery Yalıkavak

Bunun yanı sıra alan içerisinde PİLEVNELİ bünyesindeki sanatçılarla, Türkiye’den markaları bir araya getiren özgün ürünlerin ve PİLEVNELİ basımı kitaplarında satışa sunulacağı bir mağaza bulunuyor. PİLEVNELİ ve temsil ettiği sanatçılarından; Esra Gülmen, Ali Elmacı, Tarık Töre ve Mehmet & Kazım’ın Anim, Les Benjamins, Mergim ve Misela markalarıyla işbirliğinden doğan ürünler yaz boyunda PİLEVNELİ içerisindeki mağaza satışta olacak. Sergi alanlarının yanında bulunan pop-up alanında ise 2-17 Temmuz aralığında Midnight Express’in mağazası yer alıyor. Her detayı incelikle düşünülerek, sizlere çeşitli alanlar sunan PİLEVNELİ Yalıkavak; eşsiz manzarasıyla bu yaz Bodrum’da çok yönlü bir deneyim sunuyor.

Pilevneli Gallery Yalıkavak

Arik Levy

PİLEVNELİ sanatçıları ve grup sergisi Yalıkavak’ta

Sergide; Bora Akıncıtürk, Nevin Aladağ, Refik Anadol, Nobuyoshi Araki, Stephan Balkenhol, Johan Creten, Ali Elmacı, Jan Fabre, Esra Gülmen, Hechizoo, Tim Kent, Daniel Knorr, Arik Levy, Bjarne Melgaard, Mehmet & Kazım, Frank Nitsche, Hans Op de Beeck, Zoe Ouvrier, Michael Sailstorfer, Serkan Sarıer, Meltem Sarıkaya, Defne Tesal, Tarık Töre, Richard Wilson ve Erdoğan Zümrütoğlu’nun eserleri Bodrum’u ziyaret eden sanatseverlerle buluşuyor.

PİLEVNELİ Yalıkavak destekçileri

PİLEVNELİ Yalıkavak; Bodrum Belediyesi, ABC Deterjan, Artukbey Kahve, Atelier Rebul, Bidfood, Deniz Eroğlu, Guruss Barbekü, illy caffe, Jotun, Kalebodur, Lara Concept, Linens, Mon Soleil, MT1012, NUDE, Perrier, Seih, Vespa Türkiye, Vestel, Waternet, Yastık by Rıfat Özbek ve Yataş Bedding destekleriyle gerçekleştirilmiştir.

                                                                 Pilevneli Gallery Yalıkavak

Serkan Sarıer

ETİKETLER: PİLEVNELİ , SANAT , BODRUM