29 Mayıs 2020

#FitnessFriday: Jennifer Lopez'in 20 Dakikalık Sabah Sporu

YAZI: EKİN KURBETÇİ

jennifer-lopez-work-out-routine-fitness-arod-family

Fotoğraf: @jlo

Jennifer Lopez için spor, hayatının vazgeçilmez bir parçası ve bu gerçeği karantinanın bile değiştirmeye gücü yetmiyor. İnziva süresi boyunca evdeki mini spor salonunun keyfini çıkaran, nişanlısıyla bisiklet turları düzenleyen ve yeni dans rutinleri deneyen JLo, meydan okumalar ve aile boyu fitness seanslarıyla da spor düzenine heyecan katıyor.

jennifer-lopez-work-out-routine-fitness-arod-family

Fotoğraf: @arod

Nişanlısı Alex Rodriguez'in son yayınladığı video da bunu kanıtlar nitelikte. Jennifer, Alex ve kızlarının birlikte yaptığı sabah sporu sadece 20 dakika sürüyor. Ancak sürenin 20 dakika olması sizi aldatmasın. JLo ve spor arkadaşları bu sürenin her saniyesini dolu dolu geçiriyor.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Alex Rodriguez (@arod)'in paylaştığı bir gönderi ()

400 metre koşu, 15 kettlebell swing, 10 şınav, 15 baş üstü presi ve 15 bent-over row'dan oluşan bu rutin tam 4 kez tekrarlanıyor. Video'da Arod ve Jennifer'dan hareketleri nasıl daha doğru yapacağınız üzerine ufak ipuçları da mevcut. Bu arada Jennifer Lopez'in 15 kilogramlık ağırlıkları hiçbir şey değilmiş gibi eforsuzca kaldırdığı da dikkatlerden kaçmıyor.Tek ekipman ihtiyacının kettlebell/ağırlıklar olduğu bu rutin için ev dostu öneri Arod'dan geliyor: Deterjan poşeti, su şişesi gibi evde bulabileceğiniz malzemeleri ağırlık yerine kullanabilirsiniz. Daha fit, sağlıklı bir vücut ve daha aktif bir yaşam tarzı için Jennifer Lopez gerçek bir ilham kaynağı.

ETİKETLER: JENNİFER LOPEZ , EVDE SPOR , SABAH SPORU , #FİTNESSFRİDAY