10 Nisan 2017

Kylie’nin 24 Saatlik Güzellik Dönüşümü

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Gerçek bir güzellik bukalemunu olan Kylie Jenner bu kez de 24 saatlik platin saçlarıyla yine şaşırtmadı. Bu hafta sonu 23. yaş günlerini kutlayan DJ/stil ikonları Simi & Haze ikizlerin doğum günü partisine katılan Kylie Jenner, parti konseptine yeni güzellik persona’sıyla ayak uydurdu. Selena Gomez, Hailey Baldwin gibi çarpıcı isimlerin katıldığı "Galactic Rodeo" temalı popüler partide, Hailey mavi-gümüş simli saçları ve ikiz topuzlarıyla eğlence dozunu iki katına çıkarırken, Kylie Jenner ise yeni platin saçlarıyla seksapalite dozu yüksek bir görünümle karşımıza çıktı. 

Kylie Jenner

Fotoğraf: @kyliejenner

Fütüristik kovboy kılığına giren Jenner, gümüş rengi saten kostümünü ton-sur-ton yaptığı gümüş rengi saçlarıyla tamamladı. Uzun süredir platin ve doğal koyu saçları arasında gidip gelen Jenner’ın bu dönüşümünün kalıcığını sorgularken, Kylie Instagram hesabına son koyduğu fotoğrafla tüm sorularımıza cevap verdi. Kylie’nin platin tutkusu bir kez daha sadece 24 saat içindi, ama yine de Jenner’ın yeni kesimi konuşulmaya değerdi.

Kylie Jenner

Fotoğraf: @kyliejenner

Kim Kardashian, Jennifer Lopez gibi öncü isimlerin rapunzel saçlara elveda etmesiyle sallantıda olan XL saç trendi, son darbeyi de genç ikon Kylie’den yedi. Rapunzel saçlarından asimetrik bob kesimi için vazgeçen Kylie, sezonun en hit saç kesiminden bir diğerine geçiş yaptı. Asimetrik kütünü ıslak saçlarıyla kullanmayı tercih eden güzellik yıldızının, yükselişe geçen saç modeliyle ilişkisi ne kadar kalıcı olacak, bunu önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Kylie Jenner'ın Güzellik Evrimi

ETİKETLER: GÜZELLİK , SAÇ , KYLİE JENNER , GÜZELLİK DÖNÜŞÜMÜ , PLATİN