15 Ocak 2017

Güzellik Bukalemunu Kylie Jenner’ın Son Değişimi

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Kylie Jenner

Konu Kylie Jenner olunca, güzellik değişimlerini takip etmek bir hayli zor! Hızlı geçen bir senenin ardından, doğal saç rengine dönen güzellik kraliçesi 2017’de de durulmayacağını belli etti.  Geçtiğimiz günlerde son far paletini satışa çıkaran Jenner, bu haberi yeni saç rengi ve kesimiyle kutladı. Kylie’nin MET Gala’dan hatırladığımız çene hizasındaki düz küt kesimi bu kez soğuk, kırık beyaza yakın bir platin tonuyla buluştu. 

Kylie Jenner

Saç rengiyle bağlanma sorunları yaşayan 19 yaşındaki kararsız güzelin, doğal saç rengine yaptığı kısa yolculuğun ardından yeniden vazgeçemediği sarıya dönüşünde, ilk anda bu değişiminin Kylie’nin peruk koleksiyonundan gerçekçi bir örnek olduğu ihtimalini de tabiki de göz önünde bulundurmayı unutmadık. 

Kylie Jenner

 

Jenner’ın Instagram dünyasındaki hareketlilik yalnızca bundan ibaret olmadı. Kylie yeni sarı saçlarını, öldürücü bir kırmızı rujla buluşturarak, şampanya rengi mini bir elbise içince içindeki Marilyn Monroe’yu ortaya çıkardı. Güzellik bukalemunu, paylaştığı polaroid kareleriyle gizli bir projenin peşinde olduğunu belirtti. Geçen sefer sarının 50 tonuna da şans veren Kylie Jenner’ın bu sarı serüvenini merakla bekliyoruz.

ETİKETLER: KYLİE JENNER , SAÇ , PLATİN , GÜZELLİK , KÜT