VOGUE TV
VOGUE TV

01 Mart 2021

Nicola Coughlan'dan Golden Globe Elbisesiyle Bridgerton Selamı

YAZI: LİAM HESS

DERLEYEN: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Nicola Coughlan
Nicola Coughlan/ Instagram

Bu sene pek çok açıdan “sıradışı” olarak tanımlayabileceğimiz Altın Küre Ödülleri 78. Kez sahiplerini buldu. Dijital platformlardan izlediğimiz tören, kazananların yanı sıra gecenin öne çıkan görünümleriyle de konuşulmaya devam ediyor.

Bridgerton ve Derry Girls ile çıkış yapan İrlandalı yıldız Nicola Coughlan'ın Golden Globe görünümü de geceye dair aklımıza kalan şeylerden biri. Hatırlayacağınız üzere Counghlan'ın Penelope Featherington'ı canlandırdığı, Netflix’in dünya çapında en çok izlenen dizisi  Bridgerton, aynı zamanda süslü balo elbiseleri, mücevherler ve tüylü şapkalarla dolu kostümleriyle bu senenin en çok konuşulan yapımlarından biri olmayı başarmıştı.

Kostümleriyle yılın en çok konuşulan işlerinden birinde rol alınca, ünlü isimlerin önemli ödül gecelerinde ne giyeceği de bir o kadar merak ediliyor. Ancak görüyoruz ki Nicola Coughlan'ın bu konuda endişelenmesine gerek yok. Genç oyuncu, Regency döneminden ilham alan görünümlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Coughlan nasıl ki geçen hafta Londra Moda Haftası’nda giydiği Simone Rocha inci işlemeli ceketiyle, bir kraliyet ailesi üyesi görünümüyle arzı endam ettiyse, dün geceki Altın Küre’de de benzer bir görünümle karşımıza çıktı.  Genç oyuncunun dantelli, pastel sarı tüllerden yapılmış Molly Goddard elbisesiyle Bridgerton’a "hoş" bir selam gönderdiğini söylemek mümkün.

Nicola Coughlan
Nicola Coughlan/Instagram

Stilisti Aimée Croysdill ile birlikte çalışan Coughlan, dün geceki görünümünü sevimli bir siyah hırka, bazı göz kamaştırıcı De Beers takıları ve daha modern bir dokunuş için koyu pembe bir ombré ile kontrast oluşturan göz farıyla tamamladı.

Bridgerton fırtınası baş döndürmeye devam ederken, Coughlan'ın da kırmızı halı görünümleriyle iddiasını ortaya koyduğunu görüyoruz. 

 

 

ETİKETLER: 78.ALTIN KÜRE , NİCOLA COUGHLAN , BRİDGERTON