20 Ekim 2016

Kenzo x H&M Şovu New York'ta Gerçekleşti

kenzo x h&m

Fotoğraf: Kevin Tachman, Vogue.com

Dün gece New York’taki Pier 36’da KENZO x H&M işbirliği, moda efsanesi Jean-Paul Goude’nin yönettiği eğlence dolu bir defileyle sunuldu. Konuklar, KENZO Kreatif Direktörleri Carol Lim ve Humberto Leon tarafından tasarlanan KENZO x H&M koleksiyonunun benzersiz canlılığını ve enerjisini deneyimlemeye davet edildi.

Sam Spiegel’in “Express Yourself” şarkısının özel remiks’indeki ritimle dansçılar, beatbox’cılar ve müzisyenler bireysel ifadenin güzelliğini ve gücünü kutlamak için bir araya geldiler. KENZO ile çalışan Ryan Heffington tarafından oluşturulan benzersiz koreografi sayesinde, defiledeki modeller KENZO x H&M koleksiyonunun hareketliliğini, cesur desenlerini ve canlı renklerini izleyenlere mükemmel bir şekilde gösterdi. Defile sonrasında kutlama rap sanatçısı ve sürpriz misafir Ice Cube’un performansıyla devam etti.

kenzo x h&m

Fotoğraf: Kevin Tachman, Vogue.com

KENZO’nun Kreatif Direktörleri Carol Lim ve Humberto Leon, “Bu gece burada KENZO x H&M ile ilgili sevdiğimiz her şeyi kutladık. Eğlenceli, canlı ve farklı dünyaların bir araya gelişinin beklenmedik bir birleşimiydi. Hiçbir zaman unutmayacağımız bir gösteriydi.” diyor. 

H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson ise, “KENZO x H&M lansmanı gerçekten olağanüstüydü. Koleksiyonunun tüm inanılmaz desenleri, renkleri ve enerjisiyle hayat bulmasını görmek inanılmazdı. Şovu Jean-Paul Goude’nin yönetmesi bizim için son derece onur vericiydi ve Goude, modu mükemmel bir şekilde yakaladı” diyor.

KENZO x H&M koleksiyonu, 3 Kasım’dan itibaren dünya çapında 250 mağazada satışa sunulacak.  

ETİKETLER: H&M , KENZO X H&M