21 Eylül 2021

Justin Bieber ve Balenciaga Performansı: New York Geri Döndü

YAZI: LILAH RAMZI

DERLEYEN: BAHAR ERGEL

balenciaga after party met gala justin bieber hailey bieber

Met Gala’ya katılanlar after party için güçlü seçimler yaparak farklı etkinliklere katıldılar. Rihanna’nın 1 Oak’ı, Kerby Jean-Raymond’ın Junior’da cheesecake partisi ya da LaQuan Smith’in Kosciuszko Köprüsü'nün altındaki eğlencesi. Ancak en dikkat çekici davet Balenciaga’daydı. 

Balenciaga’nın, Justin Bieber ve Drew House'un ev sahipliğini yaptığı kutlama, geçtiğimiz hafta Cathedrale'de gerçekleşti. Tüm mekan ışıklandırma ile gece kulübüne çevrilmiş ve jarse kumaşla gelişigüzel kaplanmıştı. Fakat kumaş, Kim Kardashian’ın galada kendini sarmaladığı kumaş ile aynı değildi, ve elbette Kim de partideydi daha sade bir görünümle… Güneş gözlüğü kullansa da en azından yüzü görünüyordu.

Kendall Jenner ise kırmızı bir Givenchy mini elbiseyle mekandaydı. Michaela Coel, Isabelle Huppert, Elliot Page ve Justin ve Hailey Bieber gibi Balenciaga parçalar tercih eden çok sayıda konuk da Cathedrale'deydi. Kocası BFRND ile birlikte gelen evin beyni Demna Gvasalia olmadan Balenciaga partisi olmazdı. Odanın başka bir yerinde Kaia Gerber erkek arkadaşı Jacob Elordi ile birlikte görülüyordu. Machine Gun Kelly ile Megan Fox ve Rosé ile Olivia Rodrigo da partideydi. 

Oradaki çoğu kişi Justin Bieber’ı Met Gala sahnesinde görmüş olsa da gece yarısından sonra bir kez daha sahnedeydi. Kalabalığı memnun eden hitleri What Do You Mean, Hold On ve 2 Much’ı seslendirdi. 

Bu partinin tek bir anlamı vardı: New York geri döndü!

 

ETİKETLER: BALENCİAGA , JUSTİN BİEBER , HAİLEY BİEBER , KİM KARDASHİAN