07 Şubat 2022

Haute Couture ve Video Oyun Buluşması

EDİTÖR: GAMZE KANTARCIOĞLU

YAZI: SELEN KILIÇ

Ünlü modacı Julien Fournié’nin iki yeni özel tasarımıyla PUBG MOBILE kullanıcıları ilk kez bir moda haftasında tanıtılan lüks tasarımlara sanal oyun ortamında sahip olabilecekler. 

Fransız modaevi Julien Fournié ve dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE, yenilikçi işbirlikleri kapsamında lüks modayı mobil oyuncularla buluşturdu. Fournié’nin 2022 İlkbahar/Yaz Paris Haute Couture Moda Haftası kapsamında First Love koleksiyonunda tanıttığı, PUBG MOBILE için özel olarak üretilmiş iki tasarımına ve aksesuarlarına oyun içinde sanal olarak erişilebilecek.

pub g

Koleksiyonu, video oyunlarına ve sanal dünyaya olan sevgisinden ilham alarak hazırlayan Julien Fournié, PUBG MOBILE ile hazırladıkları projeyi “bir hayalin gerçekleşmesi” olarak yorumladı. “Hayalden gerçeğe dönüştürme fikri hayatımın hedefi oldu. Estetik anlayışımı sanal dünyaya taşımak ve sanal dünya için hayal edilen tasarımları gerçekte hayata geçirmek… Bugün insanlığı yeniden büyülemek için ihtiyacımız olan şey bu.”

pub g

Yeni First Love koleksiyonu, Julien Fournié’nin PUBG MOBILE ile Temmuz 2021’de başlayan ortaklığının devamı niteliğinde de olsa, bu tasarımlar ilk kez bir defilede fiziksel olarak tanıtılmış oldu. Fournié; “PUBG MOBILE için yapılan Haute Couture tasarımıyla o kadar gurur duyuyorum ki ortak yapımcılığını yaptığımız filmde erkek modelini kendim giymeye karar verdim” diyor ve bu ortaklığın, lüks modayla sanal dünyanın buluşmasında devrimsel bir adım olduğunun altını çiziyor.

Defilenin tanıtım filmi için

pub g

pub g

ETİKETLER: PUB G , PARİS COUTURE HAFTASI , 2022