06 Aralık 2019

#VogueValues: 26 Vogue Edisyonu Bağlı Olduğu Değerleri Açıklıyor

vogue values

Fotoğraf: Cüneyt Akeroğlu, Vogue Türkiye Kasım 2014

Dünya genelinde 268 milyonu aşkın okucuyla buluşan Vogue, dünya genelindeki 26 edisyonun ve yayın yönetmenlerinin bağlı olduğu ortak değerleri açıklıyor:

"Yüzyılı aşkın zamandır Vogue, her alanda yaratıcılığa ve zanaate güç verdi; modayı taçlandırdı ve dönemin kritik sorunlarını tartışmaya açtı. Vogue, düşündüren görselliğin ve zeki hikaye anlatıcılığının daima arkasında oldu. Biz her tür ve şekildeki yaratıcı gücün destekçisiyiz. Geleceğe umutla bakıyoruz, küresel bir bakış açısına sahibiz ve gelecek nesiller için dünyanın korunmasına yönelik çabalara sonuna kadar bağlıyız. Kültürel çeşitliliğe, bireylere, toplumlara ve doğaya karşı duyduğumuz saygı ve sorumluluk, bizim temel değerlerimiz ve 26 ülkedeki edisyonların genel yayın yönetmenleri olarak, tek ve ortak bir sesle bu değerlerin arkasındayız."

Vogue'un Genel Yayın Yönetmenleri 

“Geçtimiz Ekim ayında Paris'te, bütün Vogue genel yayın yönetmenleri olarak bir araya geldik. Bizi birleştiren temel değerler konusunda uzunca tartıştık ve hepimizin altına imzasını atmaktan mutluluk duyacağı yukarıdaki metni oluşturduk. Kültürel çeşitliliğe, bireysel haklara ve doğaya karşı sadece saygı ve sorumluluk duymakla kalmayıp, bu konularda somut adımlar atılmasına destek olmak için tüm gücümüzle mücadele etmeliyiz. Bu değerler hepimize yaptığımız işlerde yol gösterici olmalı.”  Seda Domaniç

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Vogue Türkiye (@vogueturkiye) on

ETİKETLER: VOGUEVALUES

İlgili Başlıklar