25 Aralık 2016

Yenilikçi Çekim Alanı

EDİTÖR: İRİS IŞIK

İstanbul’un merkezinde şehir hayatına dinamizm katan Akmerkez, misafirlerine alışverişin dışında da gerçekten keyif alabileceği, eğlenceli bir yaşam alanı sunuyor. Yeni nesil alışveriş deneyiminin bir parçası Wepublic ile 520 markadan dilediğinizi seçebilir, Take A Seat’in altı farklı konsepte göre oluşturulmuş mekânlarından birinde yepyeni bir restoran deneyimleyebilir ya da ödüllü CinemaPink’te New York’tan canlı yayınla opera izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Akmerkez’in kapılarından içeri girmek.

kings club akmerkez

Beyazperdede opera: Cinemapink

The International Cinema Technology Association (I.C.T.A.) tarafından 2015’te ‘yılın en iyi sineması’ seçilen Akmerkez CinemaPink, Türkiye’de ilk kez kullanılan 4 bin piksel görüntü sistemi, 36 surround hoparlör ve 2 adet surround subwoofer ile üç boyutlu ses deneyimi sunuyor. Bu arada Amerika’nın en iyi operası olarak gösterilen New York Metropolitan Opera ile işbirliğine giden CinemaPink’te, operaları Mayıs ayına kadar New York’tan ‘canlı’ izleyebilirsiniz.

kings club akmerkez

Yepyeni bir dünya: WEPUBLIC

Boyner Grup’un yeni markası Wepublic, mimarisi, Türkiye’de ilk kez satışa sunulan özel markaları ve ziyaretçilerini şaşırtacak sıra dışı uygulamalarla bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. Hazır giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik ve ev dekorasyon alanlarının yer aldığı 4 kat ve 8 bin metrekarelik Wepublic’te alışveriş deneyiminize heyecan katmak için mağazanın en üst katından en aşağı Wuhuu ile kayabilirsiniz.

kings club akmerkez

Sadece erkeklere: Akmerkez Kings Club

Erkeklerin Akmerkez’de kalabalığın içine sürüklenmeden günün yorgunluğunu atabileceği, kahvesinin yanında gazete okuyabileceği, sevdiği çizgi romanın kayıp sayısını bile bulabileceği ve tüm bu hizmetlerden ücretsiz yararlanabileceği bir alan var: Kings Club. Arkadaşlarıyla keyifli zaman geçirmek isteyenler dart, bilardo veya konsol oyunları oynayabilir, stiline yenilik katmak isteyenler kulüp berberine uğrayabilir ya da en son tasarımların yer aldığı mağazaya bakabilir.

kings club akmerkez  

Alışkanlıklarınız değişecek: Take a Seat

Yedi farklı yiyecek-içecek noktası olan Chet, Filozofi, Meal Tray, Village, Papa Forni, Fine Kids ve Take Me Home’u bir araya getiriyor Take A Seat. Chet’de kaliteli bir akşam yemeği yiyebilir, Village’da taze yiyeceklerin tadını çıkartabilir, Meal Tray’de yaşamın hızına yetişebilir, Papa Forni’nin lezzetli hamur işlerini tadabilir ve Filozofi’de özel çekirdeklerinin eşsiz kokusuyla gerçek kahvenin tadına varabilirsiniz.

kings club akmerkez

Özgürce kay: Frozen Land

Ana girişteki Frozen Land buz pisti, kış boyunca haftanın her günü 11.00-21.00 saatleri arasında buz pateni keyfi yaşatıyor. Dilerseniz eğitmenlerden özel ders de alabilirsiniz.

ETİKETLER: AKMERKEZ , CİNEMAPİNK , WEPUBLİC , ALIŞVERİŞ , KİNGSCLUB , TAKEASEAT , FROZENLAND