06 Temmuz 2010

Vogue Almanya iPad'de

YAZI:

 

Vogue Almanya geçtiğimiz günlerde iPad kullanıcılarını Avrupa'nın ilk moda dergisi yazılımı Vogue iPad aplikasyonuyla tanıştırdı.!..! iTunes'dan yüklenebilen yazılım, dergiden sayfalarla sık sık güncellenen haberleri bir araya getiriyor. Aplikasyonda moda, yaşam, güzellik ve kültürle ilgili günlük yazılar, derginin kendisinden seçilmiş makaleler ve röportajlar, en son moda akımları, seçilmiş defilelerden foto galeriler ve çekim arkası videoları yer alıyor.

Vogue iPad aplikasyonunun ilgi çekici bir özelliği de, geçmiş kapakların incelenebildiği arşiv. Condé Nast Almanya'nın başkanı Moritz Von Laffert, yeni yazılımla Vogue'un estetik çekiciliği ve görsel zenginliğini hiç bir şey kaybetmeden dijital bir cihaza uyarlamayı hedeflediklerini belirtiyor. Teknolojisever Vogue okuyucularının bağımlısı olacağı bu yazılımın bir benzerini de, Ağustos'ta yeni Vogue.com'un lansmanından sonra Vogue Amerika'nın da yaratması bekleniyor.

Vogue Türkiye'nin, iPad'in Türkiye pazarına girmesiyle birlikte bu konudaki çalışmalarından haberdar olmak için takipte kalın.

 

İlgili Başlıklar