14 Aralık 2020

Tüm Keyiflerin Ötesinde

voyage belek

Şehrin karmaşasından uzakta, doğa ve gökyüzüyle kucaklaşan bir an… Elinizde en sevdiğiniz kitabınız, dalgaların sesi hafifçe çalan müziğe eşlik ediyor. Dinlendirici bir tatili tasvir etmenin en lüks yolu Voyage Belek Golf & Spa’dan geçiyor.

Akdeniz’in en güzel kıyılarından biri Belek’te, çam ağaçlarının arasında doğa ile iç içe bir tatil deneyimi sunan Voyage Belek, doğaya uyumlu modern mimarisi ve lüks hizmetleriyle harika anılar biriktirebileceğiniz bir tatil imkanı sunuyor.

Gustosu Yüksek

24 saat boyunca hizmet veren Cusine 24, enfes sunumlarıyla gustosu yüksek misafirleri mutlu etmekten fazlasını vaat ediyor ve bu lezzete a la carte hizmet veren 6 restoran daha kendine özgü tatlarıyla eşlik ediyor. Çin ve Japon mutfaklarında Uzakdoğu mutfak kültürünü deneyimlerken Japon mutfağı Teppanyaki şovu ile özel anlar yaşatıyor. Meksika mutfağı, rum ezgileri yükselen taverna ya da Italyan restoranı ile başka diyarların kapılarını aralıyor. Türk a la carte restoranında ise kebaplar, mezeler ve Osmanlı tatlıları ile uzun süre akıllardan çıkmayacak bir deneyim sunuyor.

voyage belek

Tazeleyici

Türk hamamı, sauna, buhar odası, şok duşu gibi alanlarda geleneksel ritüelleri yaşarken tüm yorgunluklardan arınmak mümkün. Gözlerinizi kapatın ve kendinizi uzman terapistlerin profesyonel ellerine bırakın. Cilt ve vücut bakımları, klasik masajlar, Bali masajları, Hint masajları (Ayurveda), Thai masajı, lüks masajlar (Jimbaran dört el masajı), Sense özel masajı, hamam bakımları gibi hizmetler alabileceğiniz masal gibi bir SPA deneyimi için Sense Spa’ya uğrayabilirsiniz. Osmanlı Hamamı ile tarihe yolculuk yaparak arınma hissine kavuşup kendinizi daha huzurlu ve ferah hissedebilirsiniz.

İddialı

Akdeniz kıyılarının iddialı golf sahalarından Montgomerie Maxx Royal Golf Club 104 hektar genişliğindeki alanı ve dünyanın en başarılı golfçülerinden Colin Montgomerie imzasını taşıyan tasarımıyla golf dünyasının cazibe merkezi olarak dikkat çekiyor. 3 yıl boyunca Turkish Airlines Open serisinin final ayağına da ev sahipliği yapan saha golf severler için eşsiz bir deneyime olanak tanıyor.

ETİKETLER: BELEK , VOYAGE