LIVING
LIVING

28 Şubat 2022

Yenilenme Zamanı

maxxroyal belek

Dinlenmek, ruhunu tazelemek ya da kendini keşfetmek için en güzel kaçış yolu tatildir. Tatile gittiğiniz zaman günlük yaşantıdan uzakta, kendinizi dinleyebileceğiniz bir yerde ruhunuzu yenilemek mümkün. Denizin muhteşem kokusu ve görüntüsü ile doğanın kalbinde kendini keşfetmek ise en güzel deneyimlerden. Bunun için en güzel kaçış noktalarından biri olan Maxx Royal Resorts, kendinizi keşfetmeniz için size mükemmel olanaklar sağlıyor.

Maxx Royal’in yeni hizmetlerinden olan MaxxWell’de bedeninizi ve zihninizi rahatlatmanız için profesyonel bir ekip sizleri bekliyor. Holistik Wellness felsefesini benimseyen MaxxWell’de, SPA anlayışını bambaşka bir boyuta taşıyan MaxxWell SPA, 312 m2 kapalı havuzu, 2 adet SPA süiti, 4 adet saunası, Türk hamamı, VIP bölümü, buhar banyosu, 24 adet terapi odası, 6 kese odası, dinlenme alanı ve cilt bakım odaları ile kendinizi en iyi hissedeceğiniz ortamı sizler için hazırlamış durumda. Tatilde de olsanız spor her zaman size kendinizi en dinç halinizde hissettirecektir. Bunun için MaxxWell Fitness Salonu ve Stüdyosu’nda yapılan özel dersler ya da grup spor aktivitelerine katılarak fiziksel ve mental sağlığınızı tatilde de korumaya devam edebilirsiniz. Sonrasında MaxxWell Analiz Bölümü’nde vücut analizinizi yaparak en uygun Ayurveda detoks programına devam edebilirsiniz. Programa uyum sağlamanız için MaxxWell Restoranı’nda Ayurvedik yiyecek ve içecekler ile buluşma imkanınız da oluyor.

maxxroyal belek

MaxxWell, tatilde kendinizi yenileme yolcuğuna çıkartarak, kendinizi ve hedeflerinizi daha iyi anlamanız için Wellness danışmanlığını başlatılıyor. Bu sayede burada uygulayacağınız bütün programlar, vücudunuzda sistemli bir şekilde çalışacak şekilde düzenleniyor. Sizinle birlikte oluşturulan kişisel takviminiz, mutlu ve keyifli bir yaşam sürmeniz için gerekli rutinlerinizi oluşturmanızda bir dönüm noktası olabilir.

Dinlenmek ve yenilenmek denince otellerin vazgeçilmez hizmetlerinden sayılan spa hizmetiyle MaxxWell SPA da size en iyi deneyimi sunmak için özel ritüellere sahip. Ayurveda terapiye odaklanan MaxxWell, sunduğu çeşitli terapiler ile daha zinde ve enerjik hissetmenizi sağlıyor.

Rahatlamanın yanında aromatik yosun bakımı, egzotik terapi ve bölgesel zayıflama programları gibi hizmetler ile vücudunuza en iyi bakımı yapabilirsiniz. Günlük hayat temponuzda kendinize ayıramadığınız bakım rutini için burada zaman yaratabilirsiniz. 

maxxroyal belek

Cilt bakımında kullanılan ürünler ve uygulamalar ise cildinizi en iyi haline kavuşturmak için oldukça önemli. MaxxWell SPA'da kullanılan Biologique Recherche ve Forlle’d ürünlerinin rahatlatıcı etkisiyle tanışabilirsiniz. Biologique Recherche, kızarıklık, akne, yaşlanma, kuruluk, cilt renginin koyulaşması gibi birçok cilt sorununun çözümünde kullanılıyor. Forlle’d ise Japonya’nın hyaluronik asit içerikli lüks ve seçkin anti-aging cilt bakım ürünü. Bu ürün sayesinde de cildinize ihtiyacı olan gücü verebilirsiniz. Cilt bakımında yeni trend hyaluronik asit, hücreler arası iletişimi, hücre yenilenmesini ve metabolizmayı hızlandırarak cilt tabakasının derinlerine işliyor. Bu ürünler sayesinde tatilden döndüğünüz zaman her anlamda kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

maxxroyal belek

Kendi ruhunuzu ve bedeninizi keşfedeceğiniz, rahatlama duygusunu vücudunuzun her noktasında hissedeceğiniz mükemmel deneyim, Maxx Royal Belek ve Maxx Royal Kemerde sizleri bekliyor.

ETİKETLER: MAXX ROYAL BELEK , MAXX ROYAL KEMER