LIVING
LIVING

02 Şubat 2022

Her Mevsim Huzur

Deniz ve güneş dendiği zaman çoğumuzun rotası Bodrum’a yöneliyor. Bodrum’un havası, eğlencesi, denizi her zaman cezbedici. Havalar ısınmaya başladığı anda kendimizi Bodrum’un eşsiz güzelliğine bırakıyoruz. Ancak Bodrum sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da kendinden vazgeçiremeyecek kadar etkileyici.

voyage bodrum

Benzersiz bir konum

Bodrum’un simgesi olan Bodrum Kalesinin ihtişamlı manzarasına karşı konumlandırılmış olan Voyage’da tüm gün huzuru hissedebilirsiniz. Genellikle kış aylarında şehrin kalabalığından kaçmak ve dinlenmek için otel tatillerine yöneldiğimiz için en önemli şey sunduğu olanaklar. Voyage’da otel odasında bile Bodrum’da olduğunuzun sıcaklığını hissetmeye devam ediyorsunuz. Otelden hiç çıkmadan hem iç tasarımında hem manzarasında Bodrum’un sonsuz güzelliğini hissedebilirsiniz. Ege mimarisinin ruhuyla tasarlanmış olan odalarda hem lüksü hem konforun güzelliğiyle buluşuyorsunuz. Konfor demişken otel tatillerinde en ihtiyaç duyulan nokta tabii ki SPA alanı. Birbirinden özel sunduğu hizmetler ile SPA alanında kendinizi şımartabilirsiniz.

voyage bodrum

Lezzetle buluşma noktası

Tatile gittiğinizde o bölgenin lezzetleriyle buluşmak, keyifli yemeklerde bir araya gelmek için gitmeden programlar yaparsınız. Fakat Voyage’da sunduğu inanılmaz lezzetlerle buna ihtiyaç duymayacaksınız. Otelde bulunan açık büfenin yanı sıra otelin içerisindeki Artemisia Restoran’da dünya mutfağından her türlü yemek ile inanılmaz lezzetler tadacaksınız. Keyifli bir akşam yemeği sonrası odanıza hemen dönmek istemezseniz ise de otelin barı manzarasıyla keyfinize eşlik etmek için sizi bekliyor.

Kış ayında bile size sunduğu olanaklar ile Voyage Bodrum’un manzarasında ve tasarımında huzurun, programlarında eğlencenin, SPA’sında ruhunuz ve bedeninizle baş başa kalmanın tadını en iyi şekilde çıkarabilirsiniz.

 

voyage bodrum

voyage bodrum

ETİKETLER: VOYAGE , VOYAGE BODRUM , TATİL