07 Ekim 2020

Tiffany & Co.’nun Mirasını Devam Ettiren Koleksiyon

Tiffany

Mücevher yalnızca bir hediye olmanın ötesinde, insanın hayatında çok önemli bir döneme işaret eden, çocuklarınıza bırakabileceğiniz bir simge. Zihnimizde yer edinen mücevherleri düşündüğümüzde ise Tiffany & Co.’dan bahsetmemek neredeyse imkansız.

Tiffany & Co. ikonik T harfini, 1980’lerin başından itibaren tasarımlarında daha görünür kılmaya başlamıştı. Marka şimdiyse T1 adını verdiği yeni koleksiyonuyla hem T efsanesine saygı duruşunda bulunuyor, hem de mücevherlerin günlük stilin bir parçası haline gelmesini yaygınlaştırmayı amaçlıyor.

Tiffany 

Tiffany T1 parçalarında düz hatlarla yuvarlak formlar mükemmel bir oranla bir araya geliyor. Koleksiyon, bal peteği deseninde yerleştirilen pırlantalı; baget pırlantalı ya da yalnızca T harfiyle süslenmiş 18 ayar pembe, sarı ve beyaz altın seçeneklerinde yüzükler, bilezikler ve kolyelerden oluşuyor.

Mükemmel bir işçilikle zarafeti buluşturan Tiffany T1 koleksiyonu, mücevherleri yalnızca kutularda ve kasalarda muhafaza edilen parçalar olmaktan çıkarıp, günlük hayatın bir parçası haline getiriyor.

 

ETİKETLER: TİFFANY , T1 , TİFFANY&CO.