08 Eylül 2010

Snow Patrol konser öncesi Tween'deydi

YAZI:

1994 yılından beri müzik yapan İngiliz rock grubu Snow Patrol, U2'nun 360 Tour konseri için Türkiye'deydi. 5 Eylül Pazar günü İstanbul'a gelen Snow Patrol grubunun havaalanından sonraki ilk durağı Nişantaşı Damat Tween ADV mağazasıydı.!..!

 

İki yıldır sahnede Tween'i tercih eden Snow Patrol üyeleri Tween'in özgün tasarımlarını bu sefer Londra'da değil, Türkiye'deki mağazasında deneyerek yeni sezondan parçalar seçti. Yaşam tarzlarında da rahat ve asi bir görünüm sergileyen gurubun beş üyesine Orka Group Kreatif Direktörü Güneş Güner Işık eşlik etti. Tween takım elbiselerinin içinde rahat ve gündelik şıklıkta bir görünümü yakaladıklarına ikna olan Snow Patrol ekibi, bu sezonki gardıroplarına Tween takım elbiseyi de eklediler.

 

Farklı giyim tarzlarına sahip grup üyeleri Tween'de da farklı stillerini konuşturdu tabii ki. Alışverişe zaafı olduğunu söyleyen Jonny takım elbise ve paltolara yönelirken, asi görünümüyle Garry, Tween yeni sezon deri ceket ve eskitilmiş görünümlü botlarını tercih etti. Nathan yakasız gömlekleri, garnili britli tişörtler ve fit pantalonları seçerken Tom örme ve polo tişörtleri, Paul ise deri garni gömlekleri beğendi.

Snow Patrol, 2009 yılında gerçekleştirdiği ve İngiltere-İrlanda'yı kapsayan turnesi boyunca da Tween'den giymişti.

İlgili Başlıklar