05 Haziran 2018

Şahsiyet Finaline Son Sayım

şahsiyet

PUHUTV’de yayınlanan Şahsiyet’in merakla beklenen son 3 bölümü 8 Haziran Cuma günü izleyiciyle buluşuyor. Yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği, senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı, Ay Yapım imzalı Şahsiyet dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicinin büyük beğenisini topladı.

şahsiyet

Güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran senaryosuyla  yüksek izlenme oranlarına ulaşan Şahsiyet dizisinin son üç 10, 11 ve 12. bölümleri 8 Haziran Cuma günü yayınlanacak. Kısa sürede fenomen olan Şahsiyet’in 10,11 ve 12. bölüm fragmanları dizinin hayranlarından büyük ilgi gördü.  Kariyeri ve mesleği tehlikede olan başkomiser Tolga, Köpeköldüren’i yakalamak için nasıl bir hamle yapıyor?

şahsiyet

Kendisini tanıyan cinayet tanığı Feza Hanım için Agah’ın planı ne? Olayları aydınlatmaya kararlı Polis Nevra’yı bekleyen büyük sır ne?  Heyecan ve gerilim arttığı son üç bölüm için merakla geriye saymaya başlayan izleyicinin hasreti 8 Haziran cuma günü son bulacak.

şahsiyet

Başrollerini Haluk Bilginer, Cansu Dere, Hüseyin Avni Danyal, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Necip Memili’nin paylaştığı kadrosunda Şenay Gürler, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Recep Usta, Rabia Soytürk, Ayhan Kavas, Müjde Ar ve Hümeyra’nın yeraldığı 12 bölüm olarak tasarlanan Şahsiyet 8 Haziran cuma günü yayınlanacak yeni bölümleriyle “ final yapacak.

Şahsiyet'in heyecanla beklenen finalinin fragmanını izlemek için tıklayın.

ETİKETLER: ŞAHSİYET , DİZİ , PUHUTV