06 Ocak 2022

Ocak Ayında Ne İzleyeceğiz?

Yeni yılın ilk ayı yolunu gözlediklerimize kavuşmanın yanı sıra yeni maceralara da yol alıyoruz. Ne izleyelim diye düşünenlere önerilerimiz var.

Netflix
Netflix

Kulüp (The Club) 2. Kısım - 6 Ocak /Netflix

Geçen yıl en çok konuştuğumuz dizilerden biri Kulüp, ikinci kısmıyla 6 Ocak’ta Netflix semalarına inerek, yarım kalan konuları ve aklımızdaki soruları yanıtlamaya geliyor. Hikayenin ikinci bölümünde, 1950’lerin Türkiye'sinde yaşayan Kulüp'ün sevilen karakterleri, hayatlarının yeni döneminde kendilerini bambaşka noktalarda bulacak. 

The Tender Bar – 7 Ocak/ Amazon Prime

George Clooney’nin yönetmenliğini üstlendiği, Ben Affleck, Tye Sheridan ve Daniel Ranieri’nin başrollerini paylaştığı The Tender Bar, 7 Ocak Cuma günü Prime Video Türkiye’de izleyicilerle buluşuyor. J.R. Moehringer’ın aynı isimli kitabından uyarlanan film, babası tarafından daha bir bebekken terk edilen ve annesiyle birlikte kendilerine destek olma konusunda gönülsüz olan dedesinin evinde büyüyen J.R. isimli çocuğun hikâyesine odaklanıyor.

After Life 3. Sezon - 14 Ocak / Netflix

Ricky Gervais’in yazıp yönettiği After Life, üçüncü sezonuyla karşımızda. Rick Gervais’den dizinin şimdiye kadarki en iyi sezonu olduğu yönünde açıklamalar var, izleyip göreceğiz!

Cosmopolis/ Blu TV

Robert Pattinson’u Batman olarak izlemek için sabırsızlanırken önceki performanslarını izleyerek vakit geçirmek isteyenler için Blu TV’nin Ocak 2022 yayın programına aldığı Cosmopolis’i önerebiliriz. Başrollerinde Robert Pattinson ve Juliette Binoche’un yer aldığı filmin yönetmeni ise David Cronenberg.

Netflix

The Journalist - 13 Ocak/ Netflix

Ryoko Yonekura, Go Ayano ve Ryusei Yokohama’nın başrolünde yer aldığı Michihito Fujii imzalı dizi, saygın bir gazetecinin gerçekleri ortaya çıkarmak için verdiği mücadeleye odaklanıyor.

Green Book / Blu TV

Her ay arşivine yeni filmleri ekleyen BluTV’nin Ocak ayı seçkisinde öne çıkan yapımların başında Oscar ödüllü Green Book yer alıyor. 

 

ETİKETLER: NETFLİX , DİZİ ÖNERİLERİ , BLU TV , AMAZON PRİME VİDEO