19 Kasım 2017

Murat Reis Ayvalık'ta Doğayla İç İçe Bir Tatil

Murat Reis Ayvalık

Tarihi yapısı, hikayelerle dolu dar sokakları, deniz ve adalar manzarası ile bir liman kasabası olan Ayvalık’ın gözde otellerinden Murat Reis Ayvalık; dinlendirici konsepti, konforlu odaları, yemyeşil doğası ile keyifli bir tatil sunuyor.

Dünyada oksijenin en yüksek noktalarından biri kabul edilen Ayvalık’ta, Şeytan Sofrası Yolu üzerindeki Paşa Koyu’nda konumlanan Murat Reis Ayvalık’ın mavi bayraklı plajı, adrenalin sevenlere su sporları yapabileceği berrak bir deniz sunarken, sualtını keşfetmek isteyenlerin de heyecanına ortak oluyor.

Murat Reis Ayvalık

Tamamen yenilenen 91 oda, süit ve bungalovlardan oluşan otel, bölgedeki tek spa ve fitness merkezine sahip olmanın ayrıcalığını da elinde bulunduruyor. “D-Spa Murat Reis Ayvalık” ısıtmalı açık havuzu, sauna ve buhar odaları, Türk Hamamı, 3 adet bakım ve terapi odası ile uzman terapistler tarafından hizmet veriyor.

Mevsimine göre binicilik, zeytin hasatı, gurme, kite surf, spa, sanat, rehberli bisiklet turları, tenis kortları ve yürüyüş parkurları ile misafirlerine aynı zamanda spor dolu bir tatil imkanı da sunuyor.

ETİKETLER: MURAT REİS AYVALIK , AYVALIK