29 Temmuz 2018

Murat Reis Ayvalık’tan Patifest’e Özel Ayrıcalık

Murat Reis Ayvalık

Murat Reis Ayvalık

Sokak hayvanları için farkındalığı artırmak ve Ayvalık’ta bulunan Hayvan Tedavi Merkezi’nin iyileştirilmesi, yeni Muayene/Operasyon Binasına kavuşması için bu yıl ilk kez Sokak Hayvanları Festivali gerçekleştiriliyor. 3-4-5 Ağustos tarihleri arasında sürecek festivalin destekçilerinden biri de Hayvan dostu otellerden biri olan Murat Reis Ayvalık. Murat Reis Ayvalık, 3-5 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Patifest Sokak Hayvanları Festivali’ne katılacak olan hayvan severlerin konaklamasında yüzde 40’a varan indirimlerin yanı sıra evcil hayvanı ile konaklamak isteyenlerin evcil hayvanı için de %30 indirim sağlıyor.

Murat Reis Ayvalık

Murat Reis Ayvalık, evcil hayvanıyla gelen misafirlerini, özel olarak ayrılmış bungalovlarda ağırlıyor ve misafirler evcil hayvanları ile restoran kısmında kendileri için ayrılmış özel bölümde yemeklerini yiyebilmelerinin yanı sıra denize de girmenin keyfini yaşıyor. 

Konserler, seminerler, dans gösterileri gibi birçok etkinliğin gerçekleşeceği Patifest 2018 Ayvalık Sokak Hayvanları Festivali’nde sürpriz konserlerin yanı sıra, sokak hayvanları konulu resim sergisi ve pet video yarışması da yer alıyor. 

ETİKETLER: MURAT REİS AYVALIK , PATİFEST