04 Ağustos 2016

Keşfetmeniz Gereken 5 Fitness Uygulaması

YAZI: BUĞU MELİS ÇAĞLAYAN

Düzenli olarak spor salonuna gidememekten mi şikayetçisiniz? Yoksa sizin için en ideal senaryo, kendi ortamınız ve kendi temponuzda egzersiz yapmak mı? iPhone, Apple Watch veya diğer akıllı cihazlar ile uyumlu bu uygulamalar, Rio Olimpiyatları'yla ateşlenen fitness motivasyonunu kinetik enerjiye dönüştürüyor.

Gigi Hadid aktif spor giyim VetementsFotoğraf: Sølve Sundsbø, Moda editörü: Daniela Paudice
Vogue China Mart 2015 sayısından.

Nike+ Training Club

Yüzün üzerinde egzersiz, sanal antrenörünüzle huzurlarınızda. Kadın ve erkekler için farklı egzersiz çeşitleri ve hedeflenen noktaya göre özel programlar oluşturabileceğiniz Nike+ Training Club, sanal alemin en popüler fitness uygulamalarından. Nike+ Training Club, iOS ve Android platformlarıyla uyumlu.

Sweat with Kayla

Bikini vücutlarının sil baştan inşası için yola çıkan fitness gurusu Kayla Itsines, bu muhteşem uygulamayı yayınladığında dünyanın kadınlardan oluşan en büyük fitness ağını yaratacağını tahmin edemezdi. Adından anlaşılacağı üzere bolca terleme vadeden uygulama, sayısız başarı hikayesinin mimarı oldu. Sweat with Kayla, iOS ve Android platformlarıyla uyumlu.

Seven

Yedi dakikalık egzersizlerle erişilebilir hedefler sunan Seven, özellilkle Apple Watch kullanıcıları için ideal bir uygulama. Ekstra detaylardan arındırılmış arayüzüyle kolay ve anlaşılır bir dil inşa eden Seven'ın kullanım kolaylığı, en kuvvetli tarafı. Seven, iOS ve Android platformlarıyla uyumlu.

Komoot

Sporu dış mekanda yapmayı tercih edenler için ideal bir uygulama Komoot. Ne kadar uzaklaştığınızı ve ne kadar yolunuz kaldığını her zaman bilmeniz için offline haritalar ve sesli yol tarifi sunan uygulama, tırmanış, bisiklet rotaları ve dağ bisikleti yollarına ilişkin önerileriyle de alkış alıyor. Komoot, iOS ve Android platformlarıyla uyumlu.

YogaGlo

Tanınmış yoga eğitmenleriyle istediğiniz zaman, istediğiniz yerde sizi buluşturan YogaGlo, 3500'ün üzerinde ders seçkisine sahip. Başlangıç dersleri, endişe bozuklukları için yoga ve işyerinde yapılabilecek kısa egzersizler, uygulamayı benzerlerinden ayıran özelliklerden birkaçı. YogaGlo, iOS ve Android platformlarıyla uyumlu.

ETİKETLER: FİTNESS , UYGULAMA