13 Mart 2019

Exclusive: The OA'de İkinci Raunt Başlıyor

YAZI: ZEYNEP GÜR

the oa

The OA'nin ikinci sezonuna sayılı günler kala, dizinin yıldız kadrosu fantastik bir moda çekimi setinde. Netflix'in uzun süredir beklenen dizisinin moda çekimlerinin perde arkasında Netflix'in resmi kostüm tasarımcısı Meghan Kasperlik ve stilist Megan Gray yer alıyor. Sonuç: Sürreal, The OA'nin mistik dokusuna uyan ve bir o kadar da fantastik kareler.

The OA'nin ikinci sezonunda kalp atışları yine hat safhada. OA, boyutlar arası seyahatinde bir yandan Hap'ın esiriyken öte yandan Rus mirasçı kimliğiyle karşımıza çıkacak bu defa. 22 Mart'ta sekiz bölümle Netflix'te yayınlanması planlanan dizide yeni yüzler de göreceğiz. Sırra kadem basan Michelle Vu'yu bulma görevi, dizinin son üyesi özel dedektif Karim Washington'da olacak. 

 the oa

Jason Isaacs, Emory Cohen, Patrick Gibson, Phyllis Smith, Brendan Meyer, Ian Alexander, Brandon Perea ve Sharon van Etten gibi isimler de yeni sezonda boy gösterenlerden. İkinci sezonun en taze yüzleri arasında ise Kingsley Ben-Adir ve Chloë Levine yer alıyor. The OA'nin ikinci sezonun senaryosu, aynı zamanda dizide rol da alan Brit Marling ve Zal Batmanglij’in tek elinde. 

the oa

Yapımcılığımı Aida Rogers’ın, yürütücü yapımcılığını ise Plan B’den (12 Yıllık Esaret’in yapımcıları) Michael Sugar, Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner ve Sarah Esberg’in üstlendiği The OA'nin ikinci sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

ETİKETLER: THE OA , NETFLİX DİZİ , NETFLİX ORİGİNAL