29 Nisan 2019

Ara Güler Sergisi Londra'daki İlk 10 Etkinlikten Biri Seçildi

19-04/29/ara-guler-1556522234.jpg

Fotoğraf: Ara Güler Fotoğraf Arşivinden 

23 Nisan tarihinde Londra Saatchi Galeri'de açılan Ara Güler Fotoğraf Sergisi, sanat çevreleri tarafından yoğun bir ilgiye uğradı. İngiltere'de kısa bir süre içinde büyük yankı uyandıran Ara Güler Sergisi, Conde Nast Traveller dergisi tarafından Londra’da haftasonu gidilecek en iyi 10 etkinlik arasında gösterilerek bir ilke imza attı. 

İngiltere’nin Art Forum, Creative Boom, All in London, Fabuk Magazine, Art Rabbit gibi önemli sanat mecralarında da yer alan sergiye basın ve sanat dünyasının ilgisi artarak devam ediyor. T.C. Cumhurbaşkanlığı tarafından; Doğuş Grubu’nun kurucusu olduğu Ara Güler Müzesi ile Ara Güler Arşiv ve Araştırma Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirilen, Ana Sponsorluğunu Halkbank ile Ziraat Bankası ve Basın Sponsorluğunu Sabah ile Daily Sabah gazetelerinin üstlendiği sergilerin, Resmi Havayolu ise Türk Hava Yolları. 

Time Out dergisinin "Sokaktaki insandan dünyanın en önemli isimlerine uzanan muhteşem kareler" şeklinde özetlediği Ara Güler Sergisi'ni yolunuz Londra'ya düşerse mutlaka ziyaret edin. 

ETİKETLER: ARA GÜLER , FOTOĞRAFÇILIK , FOTOĞRAF