25 Aralık 2014

Vogue Seçti

 

Listenin başında Alışveriş Editörü Beril Türkmen'nin yılbaşı için favori listesi var. Beril der ki "Kış biraz karanlık, soğuk ve renksiz. Yeni yıl heyecanını somutlaştırıp günleri renklendirmek için neşeli ve sıcak hediyeler alınız, veriniz, sevindiriniz.” 

 

Listenin ikinci sırasında Saat ve Mücevher Editörü Didem Dayıcıoğlu'nun yılbaşı için favori listesi var. Didem der ki: “Yeni yıl için biraz parıltı şart. Saat ve mücevherler hem hediye etmek hem de kendinizi şımartmak için en güzel seçenekler. Bedeni uyar mı gibi bir endişeniz olmadan hediye seçmek için listemize göz atın.” 

Listenin üçüncü sırasında Güzellik Editörü Valerie Dayan'ın yılbaşı için favori listesi var. Valerie der ki: "Yeni yıla girerken aslında hepimizin dileği kendimizi daha iyi hissetmek. Bunun içinse kendimize vakit ayırmak şart. Seçtiğim hediye önerileriyle, hem sevdiklerinizi hem de kendinizi 2015'te daha mutlu ve güzel hissedin." 

Listenin dördüncü sırasında Dergiler Dijital İçerik Pazarlama Müdürü Bediz Yıldırım'ın yılbaşı için favori listesi var. Bediz der ki: "Bence hediyeyi daha da mükemmel yapan, teknolojik olmasıdır. Hem teknlojik hem de stil sahibi yani Tech-Chic hediyeler bu yılbaşı da vazgeçilmezim. " 

 

ETİKETLER: GÜZELLİK , BAKIM , ALIŞVERİŞ , YILBAŞI , MÜCEVHER , TAKI , VOGUESECTİ , TECHCHİC , PARTİSTİLİ