01 Şubat 2013

Ücretsiz Lounge Hizmeti

7/24 özel müşteri hizmetleri ve back-up kişisel asistanlık gibi hizmetlere sahip olan Vodafone Red üyeleri yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde de Vodafone Red ayrıcalıklarını yaşıyorlar. Vodafone Red üyeleri İstanbul, Ankara ve İzmir Havaliman’larındaki Lounge’larda konfor içinde uçuş saatlerini bekliyorlar, tüm Lounge hizmetlerinden ücretsiz yararlanıyorlar.

Müşteri temsilcisi hizmetleri

Vodafone Red Classic, Red Premium Ve Red Elite üyeleri tüm mobil ihtiyaçları için 7 gün /24 saat Özel Müşteri Temsilcisi Hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanırlar. Bireysel hattan 7008’i, kurumsal hatlardan 7050’yi, sabit hatlardan 0542 7008 000*’i tuşlayarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Ücretiz Mobil Destek Ekibi

Telefonunuz arızalandığında mobil ekibimiz, telefonunuzu sizin adınıza teknik servise ulaştırır ve bu size geçici bir telefon temin ederek bu süreçte mağdur olmamanızı sağlarlar. Hizmetimiz İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Adana illerinde geçerli olup,  üyelerimiz 1 yılda 3 kez bu hizmetten faydalanabilirler.


7/24 Back Up Kişisel Asistanlık

Vodafone Red üyeleri bir telefonla tüm soru ve sorunlarını çözme ayrıcalığı yaşarlar. Back Up Kişisel Asistanlık Hizmeti, hayatınızı kolaylaştırarak, size özel çözümler sunar.


%50 indirimli araç kiralama

Vodafone Red üyeleri Budget hizmeti  ile yurt içi seyahatlerinde %50 indirimle araç kiralamanın ayrıcalığını yaşarlar. Kampanya, Ankara Havalimanı, Ankara Şehir, Antalya Havalimanı, Bodrum Havalimanı, Dalaman Havalimanı, İstanbul Atatürk Havalimanı İç ve Dış Hatlar, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Suadiye, İstanbul Taksim, İzmir Havalimanı, İstanbul Yenikapı, Konya Havalimanı ve Konya Şehir ofislerinden kiralanan araçlarda geçerlidir.


Seçkin restoranlarda %20 indirim

Chilai, Mirror, Bey Balık, Liman Lokantası, Zanzibar gibi onlarca seçkin restoranda vodafone red üyesiyseniz yemeğinizi %20 varan indirimlerle yersiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlgili Başlıklar