01 Ocak 2014

Tanıtım: Aşk ve tutkuya dair her şey

The Marmara Taksim, Şişli, Bodrum ve Antalya unutulmayacak ikramlar ve sürprizlerle sevgilileri bu özel günlerinde en iyi şekilde ağırlamaya hazırlanıyor.

The Marmara Taksim’den aşk dolu öneriler

Sevgililer Günü, İstanbul’un kalbi Taksim’de bir başka kutlanacak. The Marmara Taksim’in, Sevgililer Günü paketi 259 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor. İki kişilik odalarda konaklamanın, sevgililer gününe özel akşam yemeğinin, bir kadeh şampanyanın ve kahvaltının dahil olduğu paket, sevgililer için özel bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Taksim Meydanı’nın canlı atmosferine karşı konumuyla en özel lezzetlerin sunulduğu Tuti Restaurant da Sevgililer Günü’nü unutmadı. Tuti Restaurant’ın lezzetli menüsü ve sevgililer gününe özel programı bu güzel güne daha da farklı bir anlam kazandıracak.

Tuti Restaurant’ta Executive Chef Rudolf Van Nunen yönetimindeki ödüllü şeflerin Sevgililer Günü için hazırladığı özel yemeğe Burak Çağman ve vokalist Elif  en güzel aşk şarkılarının seslendirileceği canlı piyano dinletisi ile eşlik edecek. Masa düzenlemelerine ise tutkunun rengi kırmızı damga vuracak. The Marmara Chocolate Shop’un sevgililer gününe özel birbirinden lezzetli çikolataları sevgililer için en güzel hediyelerden biri olacak. The Marmara Taksim’de Sevgililer Günü yemeğinin fiyatı, bir bardak köpüklü şarap dahil 165 TL.

The Marmara Şişli’den özel avantajlı konaklama

Sevgililer Günü’nde The Marmara Şişli’nin romantik atmosferinde konaklamak,  özel fiyat ve ikramlarla çok avantajlı hale geliyor. The Marmara Şişli sevgililere dilerlerse odalarında alabilecekleri açık büfe kahvaltı, odaya kadife kutu içerisinde hazırlanmış The Marmara Chocalate, 1 şişe şarap ve özel sepet içerisine hazırlanmış meyve sepeti ikramı ile geç çıkış imkanlarının dahil olduğu çok cazip bir konaklama paketi sunuyor. Pakette romantik sürprizler de sevgilileri bekliyor. The Marmara Şişli Sevgililer Günü paketinin fiyatı 109 Euro.

The Marmara Antalya’da baş döndüren sevgililer günü

The Marmara Antalya, sevgilileri bu özel günde Antalya’nın romantik atmosferinde ağırlamaya hazır. Özel Sevgililer Günü paketinde Revolving Loft odalarda konaklama, Tuti Restaurant’ta açık büfe sabah kahvaltı ve akşam yemeği sunuluyor. Ayrıca odalarında “hoş geldiniz” hediyesi, akşam yemeği sonrasında aşk tadında pasta ve şarap servisi, konaklama süresince bir kez 30 dakikalık “klasik çift masajı” sevgilileri bekliyor. The Marmara Antalya’nın sevgililere özel sürprizi ise ayrılırken beraberlerinde götürebilecekleri,isimlerinin baş harflerinin işlendiği özel yastık kılıfları. The Marmara Antalya’nın Sevgililer Günü özel paketinin gecelik fiyatı 399 TL.
 


Bodrum’da aşk, The Marmara Bodrum’da yaşanacak

The Marmara Bodrum, Bodrum’un muhteşem doğasına nazır unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşatmak için sevgilileri bekliyor. Sevgililer Günü paketinde odada kahvaltı, bir üst kategori odaya geçiş imkanı, erken giriş geç çıkış, yüzde 20 indirimli SPA imkanı sunuluyor. Ayrıca 14 Şubat akşam yemeğini otelde  A la carte olarak alanlara şömine başında çikolataya batırılmış çilek, şampanya ikramı da var. Sevgililerin gülleri yine The Marmara Bodrum’dan. The Marmara Bodrum’un Sevgililer Günü paketi çift kişilik odada, iki gece için 240 Euro’dan başlayan fiyatlarla.

İlgili Başlıklar