09 Mayıs 2020

Stil Avucunuzun İçinde

Vücudumuzun adeta uzantısı haline gelen, günün en az birkaç saatini ekranına bakarak geçirdiğimiz, günlük işlerimizi hızlıca halletmemizi sağlayan akıllı telefonlar, aynı zamanda stilimizin vazgeçilmez bir aksesuarı. Teknolojiye şık bir dokunuş yapan Samsung Galaxy Z Flip ile moda tutkunları, görünümünü tamamlayacak kilit parçayla buluştu.

20-05/09/yukarikaydir_story-3-1589015751.png

Kullanıcıların hayatına modayla dokunan Samsung Galaxy Z Flip’in dikkat çekici iki rengi var; çarpıcı stillere uyum sağlayabilen parlak mor ve zamansız şıklığın temsilcisi parlak siyah. Katlandığında avuca tam olarak sığan akıllı telefon, kompakt tasarımıyla cebinizde ve çantanızda yalnızca bir makyaj malzemesi kadar yer kaplıyor.

20-05/09/tamzamani_story-2.png

Galaxy Z serisi, katlanabilir cep telefonu kategorisine yeni bir kimlik kazandırıyor. Serbest durma açısı özelliğiyle ekran dörder inçlik iki kısma ayrılıyor. Böylece ekranın üst yarısında fotoğraf, yazı veya video görüntülenirken, kullanıcı ekranın alt yarısını kullanarak bu içerikleri kontrol edebiliyor. Gelişmiş kamera özellikleri ve Esnek Kullanım modu (Flex mod) ise, fotoğraf ve videolarınızı her açıdan çekebilmenizi sağlıyor. Telefonun katlama açısını ayarlamanıza izin veren gizli menteşesi, lotus çiçeğinden ilhamla tasarlanmış. Samsung Galaxy Z Flip, bu özelliğiyle tozu ve kiri de ekrandan uzak tutuyor.

samsung galaxy z flip

Bu sene 10 Mayıs’ta kutlanacak Anneler Günü’nde annenize şık bir sürpriz yapmak isterseniz, zarif tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle Samsung Galaxy Z Flip onu çok mutlu edecek bir hediye olabilir.

Daha fazlasını keşfetmek için tıklayın.

ETİKETLER: SAMSUNG GALAXY Z FLİP , GALAXY Z FLİP