22 Mayıs 2020

Reese Witherspoon ve Elle Woods ile Kaldığı Yerden: Legally Blonde 3 Geliyor

YAZI: ŞEVVAL AKYÜZ

legally-blonde

Eski sevgilisinden intikam almak için Harward'a giren Elle Woods'un başından geçenleri izlediğimiz ilk filmin ardından, iş hayatındaki adaptasyon sürecine tanıklık ettiğimiz Legally Blonde 2 filmi izlemiştik. 2003 yılında vizyona giren bu devam filminin ardından 17 yıllık bir sessizliğe bürünen Elle, serinin üçüncü filmiyle dönmeye hazırlanıyor.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

It’s true... #LegallyBlonde3

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)'in paylaştığı bir gönderi ()

İkonik karakter Elle Woods'a hayat veren Reese Witherspoon üçüncü filmin sinyallerini aslında 2018 yazında verdi. Havuzda bikinisiyle çektiği bir videoyu Instagram hesabında paylaşan Reese Witherspoon, bu videoyla Legally Blonde 3'nin geleceğini doğrulamıştı. Filmle ilgili heyecanını dile getiren Witherspoon şimdi en yakın arkadaşlarından biri olan Mindy Kelling ile aynı yapımda. Çünkü Legally Blonde 3'nin senaryosunu Dan Goor ve Mindy Kaling yazıyor! 

legally-blonde

2018'de vizyona giren Wrinkle in Time isimli filmde birlikte gördüğümüz Reese Witherspoon ve Mindy Kaling ikilisinin Legally Blonde 3 için ortaya nasıl bir performans koyacağı ise hala merak konusu. Şu anda resmi olarak vizyon tarihi kesinleşmeyen filmin, 2020'nin en heyecan verici yapımlarından biri olacağı ise çok açık.

ETİKETLER: LEGALLY BLONDE , BU NASIL SARIŞIN , REESE WİTHERSPOON , ELLE WOODS