03 Ekim 2019

Pandora'nın İlham Perileriyle İlk Tanışma

YAZI: ZEYNEP GÜR

pandora

Pandora, 2019-20 Sonbahar/Kış sezonunda birbirinden güçlü 6 kadının izini sürüyor. Pandora’nın ilham perileri kadrosunda model, dansçı ve oyuncu Larsen Thompson, sanatçı Tasya van Ree, yazar-yönetmen ve danışman Margaret Zhang, model Halima Aden ve Georgia May Jagger, ve son olarak Game of Thrones yıldızı Nathalie Emmanuel gibi ünlü isimler yer alıyor. 6 kadından bir de sosyal sorumluluk içerikli mesajınız var!

Her biri; tutkularını, karakteristik özelliklerini ve inançlarını ortaya koyarak kendileriyle barışık bir portre çiziyor; dahası, yeryüzünde haksızlığa ve adaletsizliğe uğrayan hemcinslerine umut oluyor.  

pandora

Pandora’nın ilham perilerinden Larssen Thompson, Pandora Muses kampanyası hakkında şunları dile getiriyor: “Pandora ile birlikte çalışmak, cesur yanlarımı keşfetmek ve kendi hikayemi anlatmak,  bunun yanı sıra ilham perilerim demekten gurur duyduğum, birbirinden yetenekli kadınlarla birlikte bunu yapmak demek!”

Pandora’nın Pandora Muses kampanyası, her kadının içindeki çeşitliliği, zenginliği ve kadınlar arasındaki farklılıkları vurguluyor. Bununla birlikte, Pandora’nın da değerlerini temsil ediyor; sorumluluk sahibi, kendini ifade edebilen, çevreye duyarlı ve samimi ve içten.

 

ETİKETLER: PANDORA , MARGARET ZHANG , GEORGİA MAY JAGGER , HALİMA ADEN