05 Mayıs 2020

Miu Miu Gerçek Kişileri #MiuMe Kampanyasına Davet Ediyor

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

İnsanlar evde kendilerini dışarıdan soyutlamaya devam ederken Miu Miu, global ölçekte sunduğu dijital kampanyası #MiuMe ile gündemde. İtalyan moda evi, sanat, dans ve moda camiasından seçilmiş öncü isimlerin yanı sıra, projede yer almak isteyen Miu Miu hayranlarını, telefonlarını kullanarak kendilerini ve yaşadıkları ortamı görüntülemeye davet ediyor.

miu miu, #miume

Her katılımcı, dolabındaki yeni veya yeniden keşfetmek istediği Miu Miu parçalarını öne çıkartarak, gerçek kişiliklerini istedikleri şekilde gösterebilme ve tanıtma özgürlüğüne sahip olacak.

Marka proje ile ilgili, "Çekilen fotoğraflar ve videolar, sanki görüntüleyen kişi telefon ekranından kendisine bakıyormuş hissini veriyor. Bu his, kişilerin giydiği kıyafetlerle Miu Miu’nun desteklediği çağdaş kadın anlayışını temsil ediyor. Bu özel ve yalnız an ise, Miu Miu izleyicileri ile o anı paylaşmaya devam edeceğini hissettirmesi ile son buluyor" açıklamasında bulundu.

Dünyanın dört bir yanındaki katılımcıların evlerinden, FaceTime aracılığı ile çekilen haraketli videolar ve fotoğraflar, devam edecek olan bu projenin ilk basamağı için toplanacak ve bir araya getirilecek.

#MiuMe aynı zamanda, fotoğrafçı ve model arasındaki yakınlık ve samimiyete farklı bir yorum getirerek, modelin kendisi ile kurduğu en yakın ve kişisel ilişkiye de odaklanacak.

ETİKETLER: MİU MİU , MİU ME