29 Mayıs 2017

Miranda Kerr ve Evan Spiegel Evlendi

YAZI: EKİN KURBETÇİ

miranda-kerr-evan-spiegel-snapchat-married

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Havada aşk kokusu var! Pippa Middleton’ın çok konuşulan düğününün ardından bir evlilik haberi de Miranda Kerr’den geldi. 34 yaşındaki süpermodel ve 26 yaşındaki nişanlısı Snapchat’in kurucusu ve CEO’su Evan Spiegel California’daki malikânelerinin bahçesinde çok gizli ve özel bir törenle evlendi.

Küçük bir tören için yapılan büyük bir organizasyon olarak nitelendirilen düğünde her şey Miranda Kerr’in istediği gibi düzenlendi. İkili bu özel günleri için hiçbir harcamadan kaçınmadı. Malikânelerine tören için rustik bir hava katan çiftin düğününe yaklaşık 50 davetli katılırken, özenle seçilen misafirler tören alanına limuzinlerle getirildi.

miranda-kerr-ring-engagement-instagram-snapchat

Fotoğraf: @mirandakerr

2014 yılından beri birlikte olan çift, geçtiğimiz temmuz ayında nişanlanmıştı. Ünlü güzel, eğlenceli bir Snapchat filtresiyle birlikte göz kamaştıran yüzüğünün fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak milyarder sevgilisiyle olan nişanını duyurmuştu.

Yakın zamanda kendisine ait kozmetik markasıyla iş dünyasına adım atan Miranda Kerr’in düğün güzelliğini ve stil detaylarını paylaşmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Miranda Ker'in İlham Veren Saç Modelleri

ETİKETLER: MİRANDA KERR , EVAN SPİEGEL , DÜĞÜN , NİŞAN YÜZÜĞÜ